Skype tani do t'ju lejojë të bëni Share Screen në paisje të tjera mobile | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Skype tani do t'ju lejojë të bëni Share Screen në paisje të tjera mobile

Megjithëse shumë programe chatimi si Skype dhe Discord kanë mbështetje për Share Screen në kompjuterë, nuk ka aq shumë në dispozicion që mund të bëjnë të njëjtën gjë në pajisjet mobile që funksionojnë me iOS ose Android.

Microsoft njoftoi nëpërmjet një postimi në komunitetin e tij zyrtar që mbështetja për Share Screen në paisje të tjera mobile fo të jenë në dispozicion në së shpejti. Për të aktivizuar Share Screen në aplikacion, gjithçka që përdoruesit do të duhet të bëjnë është të prekin ikonën ... në cepin e poshtëm të djathtë të aplikacionit dhe përzgjidhni "Share Screen".

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Skype tani do t'ju lejojë të bëni Share Screen në paisje të tjera mobile
Skype tani do t'ju lejojë të bëni Share Screen në paisje të tjera mobile
https://4.bp.blogspot.com/-vXZBJxl-5wU/XLL_A0imWeI/AAAAAAAAEhI/oD8fEZaA0dQT0L9f05VbYN4ulcpCPwE8QCLcBGAs/s1600/Skype%2Btani%2Bdo%2Bt%2527ju%2Blejoj%25C3%25AB%2Bt%25C3%25AB%2Bb%25C3%25ABni%2BShare%2BScreen%2Bn%25C3%25AB%2Bpaisje%2Bt%25C3%25AB%2Btjera%2Bmobile%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-vXZBJxl-5wU/XLL_A0imWeI/AAAAAAAAEhI/oD8fEZaA0dQT0L9f05VbYN4ulcpCPwE8QCLcBGAs/s72-c/Skype%2Btani%2Bdo%2Bt%2527ju%2Blejoj%25C3%25AB%2Bt%25C3%25AB%2Bb%25C3%25ABni%2BShare%2BScreen%2Bn%25C3%25AB%2Bpaisje%2Bt%25C3%25AB%2Btjera%2Bmobile%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/04/skype-tani-do-tju-lejoje-te-beni-share.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/04/skype-tani-do-tju-lejoje-te-beni-share.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy