Facebook do të heqë aplikacionet e saj Facebook, Messenger dhe Instagram nga Windows 10 Mobile | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Facebook do të heqë aplikacionet e saj Facebook, Messenger dhe Instagram nga Windows 10 Mobile

Facebook ka njoftuar se aplikacionet celulare për të gjitha shërbimet e saj do të hiqen nga Dyqani i Microsoft. Kjo për arsye se Windows 10 Mobile nuk do të ofroj më përditësimeve të sigurisë.

Nuk është për t'u habitur që zhvilluesit e palëve të treta si Facebook të tërheqin mbështetjen për Windows 10 Mobile kur vetë Microsoft-i ka ndalur zhvillimin për sigurinë e tij. Në fakt, dhjetori 2019 do të nënkuptojë edhe fundin e përditësimeve të sigurisë së Microsoft-it, duke lënë përdoruesit që të rrinë në sistemin operativ me rrezik më të madh për sulme të dëmshme.

Versionet e Windows Phone Facebook , Facebook Messenger , Instagram dhe WhatsApp Messenger do të çregjistrohen të gjitha nga Dyqani i Microsoft më 30 prill. Në këtë pikë, rekomandohet që përdoruesit të migrojnë në pajisje të zgjuara që janë në përputhje me Android ose iOS .

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Facebook do të heqë aplikacionet e saj Facebook, Messenger dhe Instagram nga Windows 10 Mobile
Facebook do të heqë aplikacionet e saj Facebook, Messenger dhe Instagram nga Windows 10 Mobile
https://1.bp.blogspot.com/-nO8J9ior4ic/XKojaCt2H1I/AAAAAAAAEgw/XXULEpzrOMUBk6M9LLGfgi_EItqid8VTgCLcBGAs/s1600/Facebook%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bhiq%25C3%25AB%2Baplikacionet%2Be%2Bsaj%2BFacebook%252C%2BMessenger%2Bdhe%2BInstagram%2Bnga%2BWindows%2B10%2BMobile%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-nO8J9ior4ic/XKojaCt2H1I/AAAAAAAAEgw/XXULEpzrOMUBk6M9LLGfgi_EItqid8VTgCLcBGAs/s72-c/Facebook%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bhiq%25C3%25AB%2Baplikacionet%2Be%2Bsaj%2BFacebook%252C%2BMessenger%2Bdhe%2BInstagram%2Bnga%2BWindows%2B10%2BMobile%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/04/facebook-do-te-hiqe-aplikacionet-e-saj.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/04/facebook-do-te-hiqe-aplikacionet-e-saj.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy