Ora e Google tani ju lejon të zgjoheni në tingujt e ëmbla të Pandorës dhe YouTube Music | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Ora e Google tani ju lejon të zgjoheni në tingujt e ëmbla të Pandorës dhe YouTube Music

Kohë më parë, Google Clock njoftoi integrimin me Spotify . Këtë javë, aplikacioni i vogël i orës së Google po integrohet me Pandorën dhe YouTube Music, duke i lejuar përdoruesit të dëgjojnë muzikë nga këto burime si tonet e tyre të alarmit.

Për të cilësuar një prej këtyre burimeve si ton tuaj të alarmit, hapni aplikacionin, më pas prekni butonin e muzikës së alarmit. Do të shihni një pop-up "Alarmet muzikore në dispozicion", e cila më pas ju mundëson lidhjen e aplikacioneve të lidhura. Vini re, do t'ju nevojiten aplikacionet e shkarkuar në telefonin tuaj që të funksioni si shërbim.


www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Ora e Google tani ju lejon të zgjoheni në tingujt e ëmbla të Pandorës dhe YouTube Music
Ora e Google tani ju lejon të zgjoheni në tingujt e ëmbla të Pandorës dhe YouTube Music
https://3.bp.blogspot.com/-FuoS44rbkIE/XHuzkuNZqaI/AAAAAAAAEZA/VOmu2MLDo-QWEjV_BiZb_GCy8xGH34muQCLcBGAs/s1600/Ora%2Be%2BGoogle%2Btani%2Bju%2Blejon%2Bt%25C3%25AB%2Bzgjoheni%2Bn%25C3%25AB%2Btingujt%2Be%2B%25C3%25ABmbla%2Bt%25C3%25AB%2BPandor%25C3%25ABs%2Bdhe%2BYouTube%2BMusic%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-FuoS44rbkIE/XHuzkuNZqaI/AAAAAAAAEZA/VOmu2MLDo-QWEjV_BiZb_GCy8xGH34muQCLcBGAs/s72-c/Ora%2Be%2BGoogle%2Btani%2Bju%2Blejon%2Bt%25C3%25AB%2Bzgjoheni%2Bn%25C3%25AB%2Btingujt%2Be%2B%25C3%25ABmbla%2Bt%25C3%25AB%2BPandor%25C3%25ABs%2Bdhe%2BYouTube%2BMusic%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/03/ora-e-google-tani-ju-lejon-te-zgjoheni.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/03/ora-e-google-tani-ju-lejon-te-zgjoheni.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy