Modaliteti i errët i Facebook Messenger në Android dhe iOS | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Modaliteti i errët i Facebook Messenger në Android dhe iOS

Modaliteti shumë i kërkuar i errët për shërbimin e mesazheve të Messenger Facebook në fund është në dispozicion të publikut, me përdoruesit që janë në gjendje ta zhbllokojnë atë në cilësimet duke u dërguar mesazheve kujtdo emoji të hënës së hënë.

Facebook sot lëshoi ​​një njoftim zyrtar për lansimin e fshehtë të funksionit. Në të, menaxheri i projektit Facebook Messenger , Bridget Pujals e përshkroi këtë mënyrë të fshehtë për të zhbllokuar mbështetjen për një temë të errët në shërbimin e mesazheve popullore si "një përvojë e fshehur, e kufizuar në kohë".

Kjo nuk do të thotë, megjithatë, se modaliteti i errët i aplikacionit është i përkohshëm. Është një shtesë e përhershme e shërbimit. Sipas postimeve të lajmeve, modaliteti i errët "do të mbështetet plotësisht në javët e ardhshme" në Android dhe iOS..


SI TA AKTIVIZONI ATË DARK MODE NË FACEBOOK MESSENGER


  1. Së pari, hapni aplikacionin e Facebook Messenger në telefonin tuaj iPhone ose Android dhe zgjidhni një mik për bisedë.
  2. Hyni në bisedë shko tek tastiera ‘emoji’ dhe përpiquni të gjeni emoji-n e gjysmëhënës dhe dërgoni atë.
  3. Pasi ta keni dërguar, do të shohni një animacion të emoji të gjysmëhënës që bien në formë shiu mbi bisedës tuaj.
  4. Kur animimi mbaron, shfaqet një mesazh duke njoftuar se “Ju gjetët modalitetin e errët” .
  5. Klikoni dhe do të shkoni në faqen Settings ku mund të aktivizoni ose fikni modalitet i errët.


www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Modaliteti i errët i Facebook Messenger në Android dhe iOS
Modaliteti i errët i Facebook Messenger në Android dhe iOS
https://2.bp.blogspot.com/-qm6pO0IH1co/XIJLMW0lvUI/AAAAAAAAEbM/qR33iB-3tHkfQpoT0hvPg7QHDSTRHoFyACLcBGAs/s1600/Modaliteti%2Bi%2Berr%25C3%25ABt%2Bi%2BFacebook%2BMessenger%2Bn%25C3%25AB%2BAndroid%2Bdhe%2BiOS%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-qm6pO0IH1co/XIJLMW0lvUI/AAAAAAAAEbM/qR33iB-3tHkfQpoT0hvPg7QHDSTRHoFyACLcBGAs/s72-c/Modaliteti%2Bi%2Berr%25C3%25ABt%2Bi%2BFacebook%2BMessenger%2Bn%25C3%25AB%2BAndroid%2Bdhe%2BiOS%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/03/modaliteti-i-erret-i-facebook-messenger.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/03/modaliteti-i-erret-i-facebook-messenger.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy