Google ka njoftuar platformën e saj të re për lojra streaming Stadia për 2019 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Google ka njoftuar platformën e saj të re për lojra streaming Stadia për 2019


Google njoftoi platformën e saj të re të lojrave në Konferencën e Zhvilluesve të Lojërave në San Francisko. Emri i platformës është Stadia, dhe është krejtësisht internet dhe i bazuar në cloud.

Në faqen zyrtare të internetit që u shfaq gjatë prezantimit kryesor të njoftimit të shërbimit , Google e përshkruan Stadiën si një shërbim që ju lejon të "luani nëpër pajisje të shumta, duke përfshirë laptopë, desktopë dhe telefona dhe tabletë të zgjedhur". Duke përdorur kompjuterë dhe laptopë, të gjithë ata që kanë një "lidhje me internet me shpejtësi të lartë" që i plotësojnë kërkesat (të cilat ende nuk janë zbuluar) që ka instaluar Google Chrome, mund të presin të luajnë një version të transmetimit të lojërave të tilla si Odysja e Assassin's Creed dhe Doom Eternal deri në rezolucion 4K në 60 f për sekondë dhe me mbështetje për gamë të lartë dinamike.
Stadi është planifikuar për të vi një jetë këtë vit.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Google ka njoftuar platformën e saj të re për lojra streaming Stadia për 2019
Google ka njoftuar platformën e saj të re për lojra streaming Stadia për 2019
https://1.bp.blogspot.com/-YHSvwrZAt6A/XJHv2ZP_kTI/AAAAAAAAEfM/pmo-ESuqrjYmuVqPwmTcRgUlysoK14lMQCLcBGAs/s1600/Google%2Bka%2Bnjoftuar%2Bplatform%25C3%25ABn%2Be%2Bsaj%2Bt%25C3%25AB%2Bri%2Bp%25C3%25ABr%2Bloj%25C3%25AB%2Bstreaming%2BStadia%2Bp%25C3%25ABr%2B2019%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-YHSvwrZAt6A/XJHv2ZP_kTI/AAAAAAAAEfM/pmo-ESuqrjYmuVqPwmTcRgUlysoK14lMQCLcBGAs/s72-c/Google%2Bka%2Bnjoftuar%2Bplatform%25C3%25ABn%2Be%2Bsaj%2Bt%25C3%25AB%2Bri%2Bp%25C3%25ABr%2Bloj%25C3%25AB%2Bstreaming%2BStadia%2Bp%25C3%25ABr%2B2019%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/03/google-ka-njoftuar-platformen-e-saj-te.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/03/google-ka-njoftuar-platformen-e-saj-te.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy