Si të keni Android Launcher Pixel në çdo telefon pa rrënjë | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Si të keni Android Launcher Pixel në çdo telefon pa rrënjë

Me përjashtim të disa versioneve më të vjetra të Android, ose të tjerëve me disa modifikime të prodhuesit, duhet të jeni në gjendje të përdorni Pixel Launcher në terminalin tuaj dhe gjëja më e mirë është që ju nuk keni nevojë për rrënjë.

Gjëja e parë që duhet të bësh është të shkarkosh APK-në në butonin më poshtë ( SHKARKO ) , nuk është diçka që mund të gjesh drejtpërdrejt në Dyqanin e Play. Është një version i krijuar nga përdoruesi i Quinny899, por funksionon mirë.

Për ta instaluar atë duhet të aktivizoni instalimet nga burime të panjohura në Android. Sapo të keni shkarkuar APK-në, vetëm duhet të provoni ta hapni atë dhe do t'ju kërkojë nëse doni ta instaloni atë. I thoni atij po.

Hapi i ardhshëm do të jetë konfigurimi i tij si një lëshues. Gjëja më e lehtë është të shtypni menjëherë butonin e shtëpisë dhe do t'ju kërkojë që lëshuesi që dëshironi të përdorni. Zgjidhni lëshuesin e pikselit dhe zgjidhni opsionin për të kujtuar, përndryshe do t'ju kërkohet çdo herë.

Gjëja e fundit që ju duhet të bëni është që të japë autorizimet e nevojshme në mënyrë që të ketë qasje në lokacionit, telefon dhe hapësirën e magazinimit.

Ju nuk mund ta kaloni këtë hap, por ka shumë të ngjarë që të përfundoni me disa probleme dhe disa veçori mungojnë. Për ta bërë këtë, shkoni te konfigurimi dhe klikoni mbi Aplikacionet> Lëshimi i pikselave> Lejet.

Këtu ju mund të zgjidhni cilat prej tyre do të aktivizoni (unë rekomandoj të gjitha, por kjo varet nga ju) Punon pothuajse në të gjitha pajisjet pa rrënjë.

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Si të keni Android Launcher Pixel në çdo telefon pa rrënjë
Si të keni Android Launcher Pixel në çdo telefon pa rrënjë
https://1.bp.blogspot.com/-7keCE9-Xeh4/XHZkknK66ZI/AAAAAAAAEYQ/yCeZK4tgJi0Vk6OYYQaH8AW1E_loa6hZQCLcBGAs/s1600/Si%2Bt%25C3%25AB%2Bkeni%2BAndroid%2BLauncher%2BPixel%2Bn%25C3%25AB%2B%25C3%25A7do%2Btelefon%2Bpa%2Brr%25C3%25ABnj%25C3%25AB%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-7keCE9-Xeh4/XHZkknK66ZI/AAAAAAAAEYQ/yCeZK4tgJi0Vk6OYYQaH8AW1E_loa6hZQCLcBGAs/s72-c/Si%2Bt%25C3%25AB%2Bkeni%2BAndroid%2BLauncher%2BPixel%2Bn%25C3%25AB%2B%25C3%25A7do%2Btelefon%2Bpa%2Brr%25C3%25ABnj%25C3%25AB%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/02/si-te-keni-android-launcher-pixel-ne.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/02/si-te-keni-android-launcher-pixel-ne.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy