Samsung Internet merr një Makeover të UI | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Samsung Internet merr një Makeover të UI

Duke shkuar përpara, sa herë që shihni markën Samsung të internetit, do të gjeni një ikonë të re, si dhe një ndërfaqe të rishikuar plotësisht të aplikacioneve që përputhet me një UI të ri të Samsung .

Ndryshimet e mëdha të UI përqendrohen në menu dhe funksionet që mund të përdoren , duke i zhvendosur në fund të UI. Së bashku me azhurnimin e motorit në Chromium 67, Samsung Internet tani do të shfaqë Smart Anti Tracking , i disponueshëm në formë beta.
Kjo teknologji lufton ndjekjen e të dhënave, gjë që është një shqetësim gjithnjë në rritje për privatësin e përdoruesit.
Gjithashtu  aplikacioni ka mbështetjen Dark Mode.

Nëse doni të merrni qasje në të gjitha këto gjëra të reja tani, ju mund të shkarkoni beta kliko këtu .

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Samsung Internet merr një Makeover të UI
Samsung Internet merr një Makeover të UI
https://3.bp.blogspot.com/-tlxKiEjI3Ws/XGvVH4ihoZI/AAAAAAAAEW0/Jr8CmavvhVYTJ7tNn8p0A2PbIRTuZzWXQCLcBGAs/s1600/Samsung%2BInternet%2Bmerr%2Bnj%25C3%25AB%2BMakeover%2Bt%25C3%25AB%2BUI%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-tlxKiEjI3Ws/XGvVH4ihoZI/AAAAAAAAEW0/Jr8CmavvhVYTJ7tNn8p0A2PbIRTuZzWXQCLcBGAs/s72-c/Samsung%2BInternet%2Bmerr%2Bnj%25C3%25AB%2BMakeover%2Bt%25C3%25AB%2BUI%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/02/samsung-internet-merr-nje-makeover-te-ui.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/02/samsung-internet-merr-nje-makeover-te-ui.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy