Publikohet versioni super-ekstra i bardhë i Gmail për Android | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Publikohet versioni super-ekstra i bardhë i Gmail për Android

Versioni super-ekstra i bardhë i Gmail për Android që Google njoftoi në janar, po përhapet gjerësisht në këtë momente.
Çfarë ka të re në Gmail-in e ri (v9.1.13)? Përveç ngjyrës së bardhë, do të jeni në gjendje të shikoni me lehtësi bashkëngjitjet pa u hapur. Kalimi i llogarisë është bërë edhe më i lehtë, dhe arrihet në këndin e sipërm të djathtë të shiritit të kërkimit. Ju mund të zgjidhni pamjen e ndryshme të dendësisë që do t'ju tregojnë më shumë ose më pak në kutinë tuaj postare (Default, Comfortable dhe Compact).

Për të kontrolluar për përditësimin, kliko në linkun më poshtë nga telefoni yt ose hap Google Play dhe shikoni nëse keni përditësime në dispozicion (duhet).

Kliko këtu Google Play

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Publikohet versioni super-ekstra i bardhë i Gmail për Android
Publikohet versioni super-ekstra i bardhë i Gmail për Android
https://3.bp.blogspot.com/-_M_5D0IybJk/XG0XZgfTibI/AAAAAAAAEXU/aF2u_p6uFooTuRoWQkrMcflG1j0kNTyCgCLcBGAs/s1600/Publikohet%2Bversioni%2Bsuper-ekstra%2Bi%2Bbardh%25C3%25AB%2Bi%2BGmail%2Bp%25C3%25ABr%2BAndroid%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-_M_5D0IybJk/XG0XZgfTibI/AAAAAAAAEXU/aF2u_p6uFooTuRoWQkrMcflG1j0kNTyCgCLcBGAs/s72-c/Publikohet%2Bversioni%2Bsuper-ekstra%2Bi%2Bbardh%25C3%25AB%2Bi%2BGmail%2Bp%25C3%25ABr%2BAndroid%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/02/publikohet-versioni-super-ekstra-i.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/02/publikohet-versioni-super-ekstra-i.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy