Lamborghini publikon HURACAN EVO Spyder në Gjenevën Motor Show 2019 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Lamborghini publikon HURACAN EVO Spyder në Gjenevën Motor Show 2019

Spyder miraton kontrollin e dinamikës automjeteve dhe gjithashtu gjeneratën e fundit të aerodinamik zhvilluar për modelin coupe, dhe është e pajisur me Lamborghini V10 motor ajrim natyral nga 5.2 litra, është rritur për të prodhuar më shumë forcë dhe të pajisur me valvula konsum titan. Huracán EVO Spyder jep 640 KF (470 kW) në 8.000 r / min dhe rrotullimit i 600 nm në 6,500 r / min.

Me peshë prej 1,542 kg, makina arrin një raport peshë / fuqi prej 2,41 kg / hp dhe është në gjendje të shkojë nga 0 në 100 km / h në 3,1 sekonda dhe nga 0 në 200 km / h në 9,3 sekonda. Distanca e frenimit nga 100 km / h në ndalimin total është vetëm 32.2 m, ndërsa shpejtësia maksimale arrin 325 km / h.

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Lamborghini publikon HURACAN EVO Spyder në Gjenevën Motor Show 2019
Lamborghini publikon HURACAN EVO Spyder në Gjenevën Motor Show 2019
https://4.bp.blogspot.com/-FhfWiABihyQ/XHZr2jGIrtI/AAAAAAAAEYc/Ji4Q2cdkXpge1LjwVQhnfd83-qy3WA1agCLcBGAs/s1600/Lamborghini%2Bpublikon%2BHURACAN%2BEVO%2BSpyder%2Bn%25C3%25AB%2BGjenev%25C3%25ABn%2BMotor%2BShow%2B2019%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-FhfWiABihyQ/XHZr2jGIrtI/AAAAAAAAEYc/Ji4Q2cdkXpge1LjwVQhnfd83-qy3WA1agCLcBGAs/s72-c/Lamborghini%2Bpublikon%2BHURACAN%2BEVO%2BSpyder%2Bn%25C3%25AB%2BGjenev%25C3%25ABn%2BMotor%2BShow%2B2019%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/02/lamborghini-publikon-huracan-evo-spyder.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/02/lamborghini-publikon-huracan-evo-spyder.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy