Google Duo tani është i disponueshëm në web | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Google Duo tani është i disponueshëm në web

Google Duo nuk është më ekskluziv për App Store dhe Google Play Store, sepse me një klient të ueb ju mundë të aksesoni shërbimin duke filluar nga sot.

Njerëzit me llogari të Google tani mund të kenë qasje në një version të bazuar në web të thirrjeve audio të Google Duo dhe shërbimit të thirrjeve video përmes www.duo.google.com , edhe nëse ata kurrë nuk kanë përdorur shërbimin më parë.

Versioni web i Google Duo është plotësisht i përputhshëm dhe i sinkronizuar me versionet  Android dhe iOS . Të gjitha kontaktet tuaja Duo janë të disponueshme.
Google Duo është në përputhje me Google Chrome dhe shfletuesit e tjerë të tanishëm Chromium , Mozilla Firefox dhe Safari . Megjithatë, aktualisht është i papajtueshëm me Microsoft Edge .

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Google Duo tani është i disponueshëm në web
Google Duo tani është i disponueshëm në web
https://3.bp.blogspot.com/--uQtQEk_ajA/XHZNYsZnc3I/AAAAAAAAEYE/1nLU9S1M3fEhRZnVomGKG4lCWZVzraj6wCLcBGAs/s1600/Google%2BDuo%2Btani%2B%25C3%25ABsht%25C3%25AB%2Bi%2Bdisponuesh%25C3%25ABm%2Bn%25C3%25AB%2Bweb%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/--uQtQEk_ajA/XHZNYsZnc3I/AAAAAAAAEYE/1nLU9S1M3fEhRZnVomGKG4lCWZVzraj6wCLcBGAs/s72-c/Google%2BDuo%2Btani%2B%25C3%25ABsht%25C3%25AB%2Bi%2Bdisponuesh%25C3%25ABm%2Bn%25C3%25AB%2Bweb%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/02/google-duo-tani-eshte-i-disponueshem-ne.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/02/google-duo-tani-eshte-i-disponueshem-ne.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy