Facebook heq aplikacionin VPN të Onavo nga dyqani Play | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Facebook heq aplikacionin VPN të Onavo nga dyqani Play

Gjashtë muaj pas heqjes nga App Store iOS, aplikacioni "Onavo Protect VPN" i Facebook , i njohur për vjeljen e informacionit të përdoruesit , ka ndaluar menjëherë funksionalitetin e mbledhjes së të dhënave në sfond dhe ndërprerjen e shërbimit VPN tërësisht.

Onavo tani është hequr nga Dyqani i Google Play pas raportit të TechCrunch muajin e kaluar rreth asaj se si aplikacioni ka mbledhur të dhënat e përdorimit nga përdoruesit e saj adoleshentë . Për çdo përdorues të VPN-së në pronësi dhe operim në Facebook, janë të disponueshme aplikacione të tilla si OpenVPN ose Mullvad dhe nuk do të vjelin informacionin tuaj për fitime.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Facebook heq aplikacionin VPN të Onavo nga dyqani Play
Facebook heq aplikacionin VPN të Onavo nga dyqani Play
https://3.bp.blogspot.com/-jNxACocBgUQ/XHEcTi1pBvI/AAAAAAAAEXg/cmCqhyATqaUib0vB0o4X-pTV2yNutCOpQCLcBGAs/s1600/Facebook%2Bheq%2Baplikacionin%2BVPN%2Bt%25C3%25AB%2BOnavo%2Bnga%2Bdyqani%2BPlay%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-jNxACocBgUQ/XHEcTi1pBvI/AAAAAAAAEXg/cmCqhyATqaUib0vB0o4X-pTV2yNutCOpQCLcBGAs/s72-c/Facebook%2Bheq%2Baplikacionin%2BVPN%2Bt%25C3%25AB%2BOnavo%2Bnga%2Bdyqani%2BPlay%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/02/facebook-heq-aplikacionin-vpn-te-onavo.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/02/facebook-heq-aplikacionin-vpn-te-onavo.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy