Apple ka çaktivizuar thirrjet në Group në FaceTime | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Apple ka çaktivizuar thirrjet në Group në FaceTime

Apple ka çaktivizuar thirrjet në Group në FaceTime pas zbulimit të një mangësi të madhe që u lejon përdoruesve të dëgjojnë audio të transmetuara nga pajisja e marrësit para se t'i përgjigjeshin thirrjes.

Në një deklaratë për BuzzFeed News , Apple njoftoi se ka gjeneruar një fix për shfrytëzimin dhe se do të vendoset tek përdoruesit e iOS "gjat këtë javë". Deri sa të shpërndahet azhurnimi i softuerit, nuk ekziston më asnjë rrezik që ky shfrytëzim të përdoret për shkak se Grupi FaceTime është i çaktivizuar, kështu që thirrjet tuaja FaceTime janë të sigurta.

Për përdoruesit që kanë nevojë për biseda video grupore në pajisjet e tyre iOS, WhatsApp Messenger dhe Hangouts , me WhatsApp që mbështet deri në katër pjesëmarrës video thirrjesh të njëkohshëm dhe Google Hangouts që mbështetin deri në 25 pjesëmarrës.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Apple ka çaktivizuar thirrjet në Group në FaceTime
Apple ka çaktivizuar thirrjet në Group në FaceTime
https://4.bp.blogspot.com/-70CT-t0BD6o/XFbQQm2oAMI/AAAAAAAAETw/McrgOjl4h-0mK4MSDkgDKo2nmC_hf1EAgCLcBGAs/s1600/Apple%2Bka%2B%25C3%25A7aktivizuar%2Bthirrjet%2Bn%25C3%25AB%2BGroup%2Bn%25C3%25AB%2BFaceTime%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-70CT-t0BD6o/XFbQQm2oAMI/AAAAAAAAETw/McrgOjl4h-0mK4MSDkgDKo2nmC_hf1EAgCLcBGAs/s72-c/Apple%2Bka%2B%25C3%25A7aktivizuar%2Bthirrjet%2Bn%25C3%25AB%2BGroup%2Bn%25C3%25AB%2BFaceTime%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/02/apple-ka-caktivizuar-thirrjet-ne-group.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/02/apple-ka-caktivizuar-thirrjet-ne-group.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy