Shërbimi Ebook dhe audiobook Scribd arrin 1 milion abonentë me pagesë | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Shërbimi Ebook dhe audiobook Scribd arrin 1 milion abonentë me pagesë

Shërbimi i fokusuar në literaturë Scribd ka njoftuar se 1 milion njerëz kanë nënshkruar për shërbimin e saj me pagsë, me $ 9 në muaj që lejon qasje në të gjithë bibliotekën e faqes.

U njoftua nëpërmjet një postimi në blogun zyrtar të Scribd, CEO i Scribd Inc. Trip Adler e përshkruan këtë moment historik si një "pikë kthese" që provon se shërbimi është ajo "që njerëzit duan dhe kanë nevojë". Ky post gjithashtu jep disa statistika, duke përfshirë një rritje vjetore mbi 40% të bazës së abonentëve qysh prej nisjes së planit të abonimit të pakufizuar prej 9 $ në muajin e kaluar. Kjo është përveç një rritje mbi 100% të përdoruesve që dëgjojnë audiobooks në faqe.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Shërbimi Ebook dhe audiobook Scribd arrin 1 milion abonentë me pagesë
Shërbimi Ebook dhe audiobook Scribd arrin 1 milion abonentë me pagesë
https://1.bp.blogspot.com/-pKTf80w5Wkg/XFNB4UbXEYI/AAAAAAAAETE/xYf9Up0VObwOEIlIUhviBJEQ_eXXxnuYQCLcBGAs/s1600/Sh%25C3%25ABrbimi%2BEbook%2Bdhe%2Baudiobook%2BScribd%2Barrin%2B1%2Bmilion%2Babonent%25C3%25AB%2Bme%2Bpages%25C3%25AB%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-pKTf80w5Wkg/XFNB4UbXEYI/AAAAAAAAETE/xYf9Up0VObwOEIlIUhviBJEQ_eXXxnuYQCLcBGAs/s72-c/Sh%25C3%25ABrbimi%2BEbook%2Bdhe%2Baudiobook%2BScribd%2Barrin%2B1%2Bmilion%2Babonent%25C3%25AB%2Bme%2Bpages%25C3%25AB%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/01/sherbimi-ebook-dhe-audiobook-scribd.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/01/sherbimi-ebook-dhe-audiobook-scribd.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy