Samsung publikoj laptopët e lojrave Odyssey të RTX 2080 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Samsung publikoj laptopët e lojrave Odyssey të RTX 2080

Në CES në Las Vegas sot, Samsung zbuloi marrjen e saj të freskët në laptopët e lojrave, Odyssey  në Notebook , me hardware të lartë dhe një pamje më diskrete se të tjerët në këtë segment.

Odyssey e Notebook (e cila është aktualisht e fundit në formacionin e lojrave Samsung me të njëjtin emër) paketon një kartë grafike të re Nvidia GeForce RTX 2080 që mbështet gjurmimin e rreze, së bashku me një chip Intel Core i7 të 8-të, 16GB RAM dhe 256GB e memorje e brendëshme  SSD, si dhe një HDD 1TB. Ekranit Full HD prej 15.6 inç mbështet G-Sync për të parandaluar grisjen e ekranit dhe një normë rifreskimi prej 144 Hz për lëvizje më të butë në lojëra.

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Samsung publikoj laptopët e lojrave Odyssey të RTX 2080
Samsung publikoj laptopët e lojrave Odyssey të RTX 2080
https://2.bp.blogspot.com/-leb_dbFHdKk/XDNJ23uCfPI/AAAAAAAAEMY/AJlWAOXqzBMkT5Eah7Ax4zeIyYU2NP7SgCLcBGAs/s1600/Samsung%2Bpublikoj%2Blaptop%25C3%25ABt%2Be%2Blojrave%2BOdyssey%2Bt%25C3%25AB%2BRTX%2B2080%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-leb_dbFHdKk/XDNJ23uCfPI/AAAAAAAAEMY/AJlWAOXqzBMkT5Eah7Ax4zeIyYU2NP7SgCLcBGAs/s72-c/Samsung%2Bpublikoj%2Blaptop%25C3%25ABt%2Be%2Blojrave%2BOdyssey%2Bt%25C3%25AB%2BRTX%2B2080%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/01/samsung-publikoj-laptopet-e-lojrave.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/01/samsung-publikoj-laptopet-e-lojrave.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy