Samsung njoftoi Remote Access për TV e 2019 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Samsung njoftoi Remote Access për TV e 2019


Samsung njoftoi një tipar të ri për TV 2019 e tij që sot do t'u lejojë njerëzve të kontrollojnë pajisjet e ndryshme, si PC, tableta dhe smartphones, nga televizorët e tyre. Kompania thotë se Remote Access lejon përdoruesit të lidhin pajisje të caktuara, si tastierën apo mous-in, në televizorin e tyre, në mënyrë që ata të mund të luajnë lojërat jashtë kompjuterit të tyre nga televizioni i tyre ose të transmetojnë shërbime të zyrës me bazë ueb në ekranin më të madh.


Është e paqartë se si e gjithë kjo do të funksionojë, pasi hollësitë janë të rralla, por tingëllon se përdoruesit do të duhet të instalojnë aplikacione të ndryshme nëpër pajisjet e tyre për t'i njohur njëri-tjetrin. Samsung thotë se Remote Access do të punojë "kudo në botë" për shkak të një partneriteti me VMware dhe infrastrukturën virtuale të saj desktop. Kjo teknologji u lejon përdoruesve qasje në një desktop të veçantë që ruhet në një server të centralizuar. Ideja është që përdoruesit mund të shohin desktopin e tyre nga kudo që janë, dhe do të rivendosen sapo të dalin nga një sesion.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Samsung njoftoi Remote Access për TV e 2019
Samsung njoftoi Remote Access për TV e 2019
https://1.bp.blogspot.com/-dRPrjfMcjZM/XCto-QyGDxI/AAAAAAAAEMA/W1eOyQUt_zYKLYNicNYrtxSIMcTcbZlQQCLcBGAs/s1600/Samsung%2Bnjoftoi%2BRemote%2BAccess%2Bp%25C3%25ABr%2BTV%2Be%2B2019%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-dRPrjfMcjZM/XCto-QyGDxI/AAAAAAAAEMA/W1eOyQUt_zYKLYNicNYrtxSIMcTcbZlQQCLcBGAs/s72-c/Samsung%2Bnjoftoi%2BRemote%2BAccess%2Bp%25C3%25ABr%2BTV%2Be%2B2019%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/01/samsung-njoftoi-remote-access-per-tv-e.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/01/samsung-njoftoi-remote-access-per-tv-e.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy