Microsoft Office tani është në dispozicion në Mac App Store | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Microsoft Office tani është në dispozicion në Mac App Store

Pas një periudhe të gjatë paketa e Microsoft Office është më në fund e disponueshëm për tu shkarkuar nga Mac App Store i Apple.

Më parë, Microsoft Office Suite ishte i disponueshëm vetëm në macOS nëpërmjet shkarkimit direkt nga faqja e internetit e Microsoft. Ky ndryshim zvogëlon pengesën për përdoruesit e kompjuterave që vetëm shkarkojnë dhe instalojnë aplikacione të reja nga Mac App Store dhe jo nga burime të tjera në internet.

Çmimi për Microsoft Office mbetet i njëjtë me atë që para debutimit në App Store, me edicionin personal që kushton $ 70 USD në vit për një përdorues të vetëm, me botimin $ 100 dollarë që mbulon deri në gjashtë përdorues. Microsoft Office 365 në App Store përfshin aplikacionet e mëposhtme:

  • Microsoft Office Word
  • Microsoft Office Excel
  • Microsoft Office Powerpoint
  • Microsoft Office Outlook
  • Microsoft OneNote
  • Microsoft OneDrive


www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Microsoft Office tani është në dispozicion në Mac App Store
Microsoft Office tani është në dispozicion në Mac App Store
https://4.bp.blogspot.com/-Zeh0DY8eV5I/XEro0MO7sTI/AAAAAAAAEPM/TckFgnLt078oj_j0D8kGBbdLcK-6AiF1gCLcBGAs/s1600/Microsoft%2BOffice%2Btani%2B%25C3%25ABsht%25C3%25AB%2Bn%25C3%25AB%2Bdispozicion%2Bn%25C3%25AB%2BMac%2BApp%2BStore%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-Zeh0DY8eV5I/XEro0MO7sTI/AAAAAAAAEPM/TckFgnLt078oj_j0D8kGBbdLcK-6AiF1gCLcBGAs/s72-c/Microsoft%2BOffice%2Btani%2B%25C3%25ABsht%25C3%25AB%2Bn%25C3%25AB%2Bdispozicion%2Bn%25C3%25AB%2BMac%2BApp%2BStore%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/01/microsoft-office-tani-eshte-ne.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/01/microsoft-office-tani-eshte-ne.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy