Aibo i ri i Sony tani vjen në ngjyrë çokollatë | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Aibo i ri i Sony tani vjen në ngjyrë çokollatë


Sony ka njoftuar variantin e parë të ri të ngjyrave të qenit të ri robotik Aibo . "Choco Edition" i jep Aibo-s një ngjyrë në dy hije të kafeta, duke mbajtur këmbët e bardha dhe putrat. Është në dispozicion me parapagim në Japoni , dhe do të fillojë të jet në tregun botëror me 1 shkurt.

Si gjithmonë, qeni robot nuk vijnë i lirë. Aibo kushton 198,000 jen në Japoni, ose rreth 1,800 dollarë, me planin e mujorë prej 2,980 jen ose ($ 27) për lidhjen LTE dhe shërbimet cloud - ndonëse ju merrni një zbritje nëse paguani për tre vjet.

Ndoshta për të bindur blerësit potencial për vlerën e një qeni robot, Sony është duke bashkëpunuar me firmën japoneze të sigurisë Secom për të ofruar funksione të reja. Sony gjithashtu ka shpikur fjalën "securitainment" për të përshkruar konceptin e një qeni të bukur robot që patrullon shtëpinë tuaj dhe dhënien e raporteve mbi atë që gjen. Karakteristikat e para të reja do të jenë si pjesë e përditësimit të Aibo 2.0 software në muajin e ardhshëm.

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Aibo i ri i Sony tani vjen në ngjyrë çokollatë
Aibo i ri i Sony tani vjen në ngjyrë çokollatë
https://3.bp.blogspot.com/-0wHKgvC85Dg/XE3DExOo88I/AAAAAAAAEPk/n1kBZVAs5Pwkzdy7xps_wyKAOsHQT0qGgCLcBGAs/s1600/Aibo%2Bi%2Bri%2Bi%2BSony%2Btani%2Bvjen%2Bn%25C3%25AB%2Bngjyr%25C3%25AB%2B%25C3%25A7okollat%25C3%25AB%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-0wHKgvC85Dg/XE3DExOo88I/AAAAAAAAEPk/n1kBZVAs5Pwkzdy7xps_wyKAOsHQT0qGgCLcBGAs/s72-c/Aibo%2Bi%2Bri%2Bi%2BSony%2Btani%2Bvjen%2Bn%25C3%25AB%2Bngjyr%25C3%25AB%2B%25C3%25A7okollat%25C3%25AB%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/01/aibo-i-ri-i-sony-tani-vjen-ne-ngjyre.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/01/aibo-i-ri-i-sony-tani-vjen-ne-ngjyre.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy