Si ta instaloni Google Play në versionin tuaj kinez "Honor Magic 2" | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Si ta instaloni Google Play në versionin tuaj kinez "Honor Magic 2"

Honor Magic 2 është një nga pajisjet më interesante , por fatkeqësisht është në dispozicion vetëm për të blerë në Kinë. Kjo do të thotë se është përshtatur për tregun kinez dhe nuk vjen me Google Play (dhe aplikacione si Gmail, Chrome dhe Google Maps) të para-instaluar.

  • 1 Hapni AppGallery Huawei. Ky është dyqani i aplikacioneve që vjen me Honor Magic 2 në vend të Store Google play. 
  • 2 Hapni profilin tuaj duke trokitur "Me" në këndin e poshtëm djathtas .
  • 3 Hapni cilësimet tuaja. 
  • 4 Pastaj ndryshoni rajonin tuaj në Kinë. Ju do të duhet të konfirmoni duke shtypur fjalëkalimin tuaj Huawei, prandaj sigurohuni që ta keni këtë .

  • 5 Kërko Google Play.
    Për disa arsye, kjo është në dispozicion vetëm në versionin kinez të AppGallery. 


Vlen të përmendet se do të duhet të instalosh të gjitha aplikacionet e Google nga e para. Kjo përfshin gjëra të tilla si Chrome, Google Maps, Gmail dhe Google Drive. Për fat të keq, nuk ka asnjë mënyrë për t'i instaluar këto si një paket. 

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Si ta instaloni Google Play në versionin tuaj kinez "Honor Magic 2"
Si ta instaloni Google Play në versionin tuaj kinez "Honor Magic 2"
https://2.bp.blogspot.com/-86PXDFlGvF4/XBkQYSQPiCI/AAAAAAAAECg/-7o-9Uj1K6IceaKG6UDRAl4TicPd8PN8gCLcBGAs/s1600/Si%2Bta%2Binstaloni%2BGoogle%2BPlay%2Bn%25C3%25AB%2Bversionin%2Btuaj%2Bkinez%2BHonor%2BMagic%2B2%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-86PXDFlGvF4/XBkQYSQPiCI/AAAAAAAAECg/-7o-9Uj1K6IceaKG6UDRAl4TicPd8PN8gCLcBGAs/s72-c/Si%2Bta%2Binstaloni%2BGoogle%2BPlay%2Bn%25C3%25AB%2Bversionin%2Btuaj%2Bkinez%2BHonor%2BMagic%2B2%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/12/si-ta-instaloni-google-play-ne.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/12/si-ta-instaloni-google-play-ne.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy