Samsung përmirëson Notebook 9 Pen 15 inçësh | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Samsung përmirëson Notebook 9 Pen 15 inçësh

Samsung po e merr topin duke u përgatitur për produkte të reja, duke filluar me një version të përditësuar të laptopit "Notebook 9 Pen", i cili tani vjen në një madhësi të re 15 inç, 13-inç faktor formë. Më parë, vetëm modeli i zakonshëm i Notebook 9 ofroi përmasat më të mëdha, por tani po vjen edhe në modelin e konvertueshëm 2-në-1.

Një nga karakteristikat e mëdha të reja në përditësimin e Notebook 9 Pen është një S Pen përmirësuar. Ashtu si kushëriri i smartfonit të saj, Note 9, S Pen i ri për Notebook 9 Pen tani ofron një përmirësim të vonuar (Samsung thotë se është deri dy herë më i shpejtë). Samsung gjithashtu ofron këshilla të shumëfishta për përdoruesit e S Pen, duke ju mundësuar të personalizoni stilet e vizatimit .

Sa për pjesën tjetër të Notebook 9 Pen, nuk duket se ndryshon nga modeli i vitit të kaluar . Ka disa ndryshime të reja, megjithëse: Samsung po premton procesorët e fundit 8 Gjen Intel, gigabit Wi-Fi dhe përzgjedhja e porteve është rikonstruktuar për të ofruar dy portë Thunderbolt 3 dhe një të vetme USB-C plug të rregullt, së bashku me një kufje / mic jack dhe një slot microSD.

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Samsung përmirëson Notebook 9 Pen 15 inçësh
Samsung përmirëson Notebook 9 Pen 15 inçësh
https://4.bp.blogspot.com/-N7GaTzAt0co/XBU_ZeLFSOI/AAAAAAAAECE/_2dzMBWIYNcVcnULd5khy3JsLO3s17wcgCLcBGAs/s1600/Samsung%2Bp%25C3%25ABrmir%25C3%25ABson%2BNotebook%2B9%2BPen%2B15%2Bin%25C3%25A7%25C3%25ABsh%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-N7GaTzAt0co/XBU_ZeLFSOI/AAAAAAAAECE/_2dzMBWIYNcVcnULd5khy3JsLO3s17wcgCLcBGAs/s72-c/Samsung%2Bp%25C3%25ABrmir%25C3%25ABson%2BNotebook%2B9%2BPen%2B15%2Bin%25C3%25A7%25C3%25ABsh%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/12/samsung-permireson-notebook-9-pen-15.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/12/samsung-permireson-notebook-9-pen-15.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy