Nokia 8.1 vjen me Android Pie dhe një ekran të pajisur me HDR | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Nokia 8.1 vjen me Android Pie dhe një ekran të pajisur me HDR

HMD Global publikoj Nokia 8.1, një pasardhës i Nokia 7 Plus që u publikua më parë këtë vit. Celulari i ri, i cili do të filloj të shitet në Britani të Madhe dhe Evropë vitin e ardhshëm më 14 janar për £ 379.99 (399 euro), shkëmben 7 Plus 'Snapdragon 660 për një Snapdragon 710 dhe HDR10 mbështetje për Ekran me rezolucion 2160 x 1440.

Nokia 8.1 ka 4GB RAM , 64GB hapësirë ​​të brendshme (mund të zgjerohet deri në 400GB nëpërmjet microSD). Bateria e saj 3.500mAh mund të ngarkohet me shpejtësi në 18W.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Nokia 8.1 vjen me Android Pie dhe një ekran të pajisur me HDR
Nokia 8.1 vjen me Android Pie dhe një ekran të pajisur me HDR
https://2.bp.blogspot.com/-muV_3R0II6c/XA0mZgx0vTI/AAAAAAAAEBs/mYPO98Erp98S6D3GUjE3jUTe1efcpeFsgCLcBGAs/s1600/Nokia%2B8.1%2Bvjen%2Bme%2BAndroid%2BPie%2Bdhe%2Bnj%25C3%25AB%2Bekran%2Bt%25C3%25AB%2Bpajisur%2Bme%2BHDR%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-muV_3R0II6c/XA0mZgx0vTI/AAAAAAAAEBs/mYPO98Erp98S6D3GUjE3jUTe1efcpeFsgCLcBGAs/s72-c/Nokia%2B8.1%2Bvjen%2Bme%2BAndroid%2BPie%2Bdhe%2Bnj%25C3%25AB%2Bekran%2Bt%25C3%25AB%2Bpajisur%2Bme%2BHDR%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/12/nokia-81-vjen-me-android-pie-dhe-nje.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/12/nokia-81-vjen-me-android-pie-dhe-nje.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy