Muzika e Apple do të jetë e disponueshme në Amazon Echo | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Muzika e Apple do të jetë e disponueshme në Amazon Echo

Amazon njoftoi se linja e saj e pajisjeve Echo do të marrë mbështetje për Apple Music duke filluar nga java e 17 dhjetorit.

Megjithëse linjën e pajisjeve të Amazon nuk është platforma e parë jo Apple që mbështet Apple Music (me Android dhe Facebook Messenger gjithashtu u lejon përdoruesve të saj të regjistrohen dhe të shfrytëzojnë shërbimin e Apple, i cili ka një bibliotekë prej mbi 50 milionë këngë.

Abonentët do të jenë në gjendje të kërkojnë Amazon Echo (Alexa Voice Service) të luajë ndonjë këngë të caktuar nëpërmjet Apple Music, dhe nëse shërbimi ka këngën në fjalë, do të fillojë ta luaj atë.

Kjo mbështetje për "Apple Music në Alexa" është lëvizja më e fundit në një partneritet midis Amazon dhe Apple. Prime Video do të jetë në dispozicion në Apple TV dhe iPhone, iPad, Mac dhe Apple Watch për shitje direkt përmes Amazon Services për herë të parë .

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Muzika e Apple do të jetë e disponueshme në Amazon Echo
Muzika e Apple do të jetë e disponueshme në Amazon Echo
https://1.bp.blogspot.com/-PT5V5zg3UIU/XAbg5RTlVDI/AAAAAAAAEBI/NvSj2Ikh3uU43pgAI0xIa5hmI3wpJOO6wCLcBGAs/s1600/Muzika%2Be%2BApple%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bjet%25C3%25AB%2Be%2Bdisponueshme%2Bn%25C3%25AB%2BAmazon%2BEcho%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-PT5V5zg3UIU/XAbg5RTlVDI/AAAAAAAAEBI/NvSj2Ikh3uU43pgAI0xIa5hmI3wpJOO6wCLcBGAs/s72-c/Muzika%2Be%2BApple%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bjet%25C3%25AB%2Be%2Bdisponueshme%2Bn%25C3%25AB%2BAmazon%2BEcho%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/12/muzika-e-apple-do-te-jete-e.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/12/muzika-e-apple-do-te-jete-e.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy