Instagram tani lejon përdoruesit të shfaqin Stories vetëm për Miqtë e ngushtë | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Instagram tani lejon përdoruesit të shfaqin Stories vetëm për Miqtë e ngushtë

Shpërndarja e fotografive shoqërore Tipari i popullarizuar i Instagram-it tani mund të implementohet në një mënyrë që përdoruesit të ndajnë më shumë përmbajtje personale duke përdorur ato me miqtë e ngushtë.

Opsionet e reja janë vënë në dispozicion. Siç njoftohet në blogun zyrtar të Instagram , përdoruesit tani mund të vendosin një list me miq të ngushtë. Këta miq të ngushtë nuk mund të shihen si të tillë në profilin tuaj, dhe askush nuk mund të kërkojë të jetë mik i ngushtë.

Duke filluar nga 11/30/2018 , përdoruesit që ndajnë Stories mund ta vendosin atë në mënyrë që secila Story të ndahet me të gjithë ndjeksit e tyre ose vetëm me përdoruesit që i kanë etiketuar si miq të ngushtë. Kjo veçori tani është në dispozicion në mbarë botën në Instagram për Android dhe iOS.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Instagram tani lejon përdoruesit të shfaqin Stories vetëm për Miqtë e ngushtë
Instagram tani lejon përdoruesit të shfaqin Stories vetëm për Miqtë e ngushtë
https://1.bp.blogspot.com/-oavJQZMM22U/XAOkS_Mly1I/AAAAAAAAEA0/6AesqWyhCko11hIuXmnxwNTHYDSPLGI7QCLcBGAs/s1600/Instagram%2Btani%2Blejon%2Bp%25C3%25ABrdoruesit%2Bt%25C3%25AB%2Bshfaqin%2BStories%2Bvet%25C3%25ABm%2Bp%25C3%25ABr%2BMiqt%25C3%25AB%2Be%2Bngusht%25C3%25AB%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-oavJQZMM22U/XAOkS_Mly1I/AAAAAAAAEA0/6AesqWyhCko11hIuXmnxwNTHYDSPLGI7QCLcBGAs/s72-c/Instagram%2Btani%2Blejon%2Bp%25C3%25ABrdoruesit%2Bt%25C3%25AB%2Bshfaqin%2BStories%2Bvet%25C3%25ABm%2Bp%25C3%25ABr%2BMiqt%25C3%25AB%2Be%2Bngusht%25C3%25AB%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/12/instagram-tani-lejon-perdoruesit-te.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/12/instagram-tani-lejon-perdoruesit-te.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy