Samsung ka publikuar smartfonin e saj të palosshëm | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Samsung ka publikuar smartfonin e saj të palosshëm

Samsung ka njoftuar smartfonin e saj të palosshëm prej disa javësh dhe tani kompania e ka publikuar atë për herë të parë dje 7 nëntor 2018. Samsung e quan teknologjinë e tij të telefonit të palosshëm, Infinity Flex Display, dhe vetë telefoni ka një ekran me madhësi tableti.

Samsung ka demonstruar një pajisje "të maskuar" gjatë konferencës të saj dje 7 nëntor 2018 dhe ka zbehur dritat për të mbrojtur elementët e dizajnit. "Ka një pajisje brenda këtu," tha Justin Denison, SVP i marketingut të produkteve të lëvizshme. "Dhe kjo është mahnitëse."

Denison më pas tregoi një pajisje që u shëndërua në një tablet. Pajisja ka një ekran të mbuluar që vepron si një telefon dhe një ekran kryesor tableti prej 7.3 inç.

Google gjithashtu po mbështet zyrtarisht këto pajisje të reja të palosshme me Android dhe po punon ngushtë me Samsung për lançimin e këtij telefoni vitin e ardhshëm. Google po siguron udhëzime për zhvilluesit që të fillojnë përdorimin e veçorive ekzistuese që janë ndërtuar në Android për të mbështetur këto paisje të palosshme.

Samsung nuk është krijuesi i vetëm i telefonave që punon si pajisje të palosshme. Huawei thuhet se planifikon të lëshojë një celularë të palosshëm vitin e ardhshëm. Lenovo dhe Xiaomi gjithashtu kanë filluar të njoftojn prototipat e tyre dhe LG po punon gjithashtu në ekranet fleksibël të OLED dhe TV që rrokulliset në një kuti .

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Samsung ka publikuar smartfonin e saj të palosshëm
Samsung ka publikuar smartfonin e saj të palosshëm
https://2.bp.blogspot.com/-HWyNvMRLDnE/W-PzplAPVoI/AAAAAAAAD7Y/QE0VBRmoV04Q-zjvUThvbYCtod1th1huwCLcBGAs/s1600/Samsung%2Bka%2Bpublikuar%2Bsmartfonin%2Be%2Bsaj%2Bt%25C3%25AB%2Bpalossh%25C3%25ABm%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-HWyNvMRLDnE/W-PzplAPVoI/AAAAAAAAD7Y/QE0VBRmoV04Q-zjvUThvbYCtod1th1huwCLcBGAs/s72-c/Samsung%2Bka%2Bpublikuar%2Bsmartfonin%2Be%2Bsaj%2Bt%25C3%25AB%2Bpalossh%25C3%25ABm%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/11/samsung-ka-publikuar-smartfonin-e-saj.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/11/samsung-ka-publikuar-smartfonin-e-saj.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy