Publikohet Smart Display e Google LG Assistant | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Publikohet Smart Display e Google LG Assistant

LG ishte një nga partnerët e harduerëve kur Google njoftoi platformën e saj të re të Smart Display në CES në janar, dhe tani produkti i parë është më në fund këtu. "Smart Display", "LG AI Smart Display", "LG XBOOM WK9 Smart Display" dhe "LG XBOOM AI ThinQ model WK9", mund të blihen nga shitës të ndryshëm në SHBA .

LG synon të dallojë Smart Display e saj të zgjuar duke u fokusuar në cilësinë e zërit, duke bashkëpunuar me Meridian Audio për të akorduar altoparlantët 20W. Ekrani është 8 inç dhe rezolucioni "HD" (720p), ka një kamerë 5 megapikselë për video thirrje. LG ka punuar më parë me Meridianin në disa produkte të Google Asistent .

Altoparlantët duhet të ishin më mbresëlënës, sepse LG çmon këtë ekran në 299 dollarë - kjo është dy herë më shumë sesa Google Smart Home .

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Publikohet Smart Display e Google LG Assistant
Publikohet Smart Display e Google LG Assistant
https://2.bp.blogspot.com/-WR4EWYB34Qs/W_k_OmtkPnI/AAAAAAAAD-Q/FZprSuwBl5YYM8vjBZrvsFrnJzKH47wlwCLcBGAs/s1600/Publikohet%2BSmart%2BDisplay%2Be%2BGoogle%2BLG%2BAssistant%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-WR4EWYB34Qs/W_k_OmtkPnI/AAAAAAAAD-Q/FZprSuwBl5YYM8vjBZrvsFrnJzKH47wlwCLcBGAs/s72-c/Publikohet%2BSmart%2BDisplay%2Be%2BGoogle%2BLG%2BAssistant%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/11/publikohet-smart-display-e-google-lg.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/11/publikohet-smart-display-e-google-lg.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy