DESTINY 2 PC PA PAGESË NË BATTLE.NET DERI MË 18 NËNTOR | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

DESTINY 2 PC PA PAGESË NË BATTLE.NET DERI MË 18 NËNTOR

Activision Blizzard, botuesi i revolucionit të parë Destiny 2, njoftoi se loja do të jetë në dispozicion për të shkarkuar dhe mbajtur në Windows PC për lojtarët që ende nuk e kanë blerë lojën. Pasi përdoruesit të kenë regjistruar lojën në llogarinë e tyre të Battle.net, ata mund ta mbajnë edhe pas përfundimit të periudhës së dhurimit .

Siç është detajuar në Blizzard.com , në përkujtim të lëshimit të lojës në PC, Activision Blizzard po e largon atë deri më 18 nëntor 2018. Kjo kërkon që përdoruesit të krijojnë një llogari falas Battle.net , të sigurojnë që ato të mundësojnë Blizzard SMS Protect nëpërmjet një numër telefoni të aktivizuar me tekst, dhe pastaj kërkoni lojën nëpërmjet faqes dhuratë të Battle.net .

Vlen të përmendet se Destiny 2 mund të shkarkohet vetëm duke përdorur App Battle.net në PC me Windows.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: DESTINY 2 PC PA PAGESË NË BATTLE.NET DERI MË 18 NËNTOR
DESTINY 2 PC PA PAGESË NË BATTLE.NET DERI MË 18 NËNTOR
https://1.bp.blogspot.com/-529CzcUeH6o/W-qZCA5coaI/AAAAAAAAD7w/QYCYnkP8GkIC_Cc70tPYEkIgKP3mOeC_gCLcBGAs/s1600/DESTINY%2B2%2BPC%2BPA%2BPAGES%25C3%258B%2BN%25C3%258B%2BBATTLE.NET%2BDERI%2BM%25C3%258B%2B18%2BN%25C3%258BNTOR%2BGAME%2BZONE%2BALBANIA%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-529CzcUeH6o/W-qZCA5coaI/AAAAAAAAD7w/QYCYnkP8GkIC_Cc70tPYEkIgKP3mOeC_gCLcBGAs/s72-c/DESTINY%2B2%2BPC%2BPA%2BPAGES%25C3%258B%2BN%25C3%258B%2BBATTLE.NET%2BDERI%2BM%25C3%258B%2B18%2BN%25C3%258BNTOR%2BGAME%2BZONE%2BALBANIA%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/11/destiny-2-pc-pa-pagese-ne-battlenet.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/11/destiny-2-pc-pa-pagese-ne-battlenet.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy