Microsoft blen GitHub | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Microsoft blen GitHub

Microsoft bleu GitHub  për 7.5 miliardë dollarë
Siç njoftohet përsëri në qershor , GitHub po fitohet nga Microsoft dhe kjo blerje është përfunduar zyrtarisht. Nat Friedman zyrtarisht mori detyrën si Shef Ekzekutiv në GitHub të hënën më 29 tetor dhe ka shkruar për përfundimin e blerjes në blogun zyrtar GitHub .

Në postin e blogut të Friedman, ai përsërit dy pikat kryesore të tij që fillimisht u publikuam në qershor me njoftimin e blerjes:


  • GitHub do të veprojë në mënyrë të pavarur si një komunitet, platformë dhe biznes.
  • GitHub do të mbajë filozofinë e saj të produktit.

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Microsoft blen GitHub
Microsoft blen GitHub
https://3.bp.blogspot.com/-w6y756BvM2I/W9ghHu2jshI/AAAAAAAAD6c/Khj2xwl__kA5Mg-KAh45EnQSUG5MtEJxACLcBGAs/s1600/Microsoft%2Bblen%2BGitHub%2B%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-w6y756BvM2I/W9ghHu2jshI/AAAAAAAAD6c/Khj2xwl__kA5Mg-KAh45EnQSUG5MtEJxACLcBGAs/s72-c/Microsoft%2Bblen%2BGitHub%2B%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/10/microsoft-blen-github.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/10/microsoft-blen-github.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy