Asus do të publikoj Chromebook-un e parë prej 15 inç | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Asus do të publikoj Chromebook-un e parë prej 15 inç

Asus do të publikoj një Chromebook të ri me një ekran 15.6 inç, më i madhi që është bërë ndonjëherë për një notebook të Chrome OS, sipas ChromeUnboxed . Përveç madhësisë së ekranit të ri, pjesa tjetër e Chromebook C523 duket e ngjashme me përpjekjet e mëparshme të kompanisë.

Ekspozimi 15,6-inç anti-shkëlqim ka një rezolucion prej 1920 x 1080; Asus gjithashtu do të ofrojë opsionalisht një version me një prekje. "Dizajni NanoEdge" lejon hyrje të ngushta në anën e pasme, edhe pse kornizat e sipërme dhe të poshtme janë ende mjaft substanciale. Ka një hapje prej 180 gradësh. Chromebook C523 ka një procesor dual-core Intel Celeron ose një procesor quad-core Intel Pentium, në varësi të konfigurimit që ju zgjidhni. E njëjta gjë vlen edhe për RAM, që vjen në konfigurimin 4GB ose 8GB. Sa për portet, ajo përfshin një vend të kartës SD, një kufje dhe katër porta USB (dy lloj USB 3.0 / 2 Type-C USB 3.0). Ka një webcam HD dhe mbështetje për Bluetooth 4.0. Chromebook peshon 3.2 kg dhe premton deri në 10 orë jetëgjatësi të baterisë.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Asus do të publikoj Chromebook-un e parë prej 15 inç
Asus do të publikoj Chromebook-un e parë prej 15 inç
https://4.bp.blogspot.com/-zqiz_WySLc4/W9AbAtLvClI/AAAAAAAAD5c/GbE5oG-WkMgCxFG30gdz2k2c-u686zpTwCLcBGAs/s1600/Asus%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bpublikoj%2BChromebook-un%2Be%2Bpar%25C3%25AB%2Bprej%2B15%2Bin%25C3%25A7%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-zqiz_WySLc4/W9AbAtLvClI/AAAAAAAAD5c/GbE5oG-WkMgCxFG30gdz2k2c-u686zpTwCLcBGAs/s72-c/Asus%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bpublikoj%2BChromebook-un%2Be%2Bpar%25C3%25AB%2Bprej%2B15%2Bin%25C3%25A7%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/10/asus-do-te-publikoj-chromebook-un-e.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/10/asus-do-te-publikoj-chromebook-un-e.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy