Samsung dhe Disney publikojn paketën AR Emojis Zootopia | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Samsung dhe Disney publikojn paketën AR Emojis Zootopia

Një tjetër paketë AR Emoji e frymëzuar nga Disney është në dispozicion për pajisjet Samsung që e mbështesin atë - Galaxy S9, S9 +, Note 9.

Që nga futja e funksionit me Galaxy S9, Samsung Electronics dhe Disney janë bashkuar për të sjellë një numër personash të Disney në AR Emojis.
Zootopia është paketa e re AR Emoji që i shtohet efekteve të kamarave në telefonat samsung.

Judy Hopps, Nick Wilde dhe Flash bashkohen në listën gjithnjë në rritje të karaktereve të animuar të Disney që aktualisht janë në dispozicion për përdoruesit për tu shkarkuar, duke përfshirë Mickey Mouse dhe personazhet nga The Incredibles and Frozen .

Për të shkarkuar këtë paketën e re, hapni aplikacionin tuaj të kamerës, zgjidhni modalitetin AR Emoji, më pas prekni butonin "+" për të gjetur paketën dhe instaloni nga Galaxy Apps.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Samsung dhe Disney publikojn paketën AR Emojis Zootopia
Samsung dhe Disney publikojn paketën AR Emojis Zootopia
https://1.bp.blogspot.com/-hBDjxz0OLng/W6K7G77vI5I/AAAAAAAAD1Q/bDFah1zeOq4LjjD6y8jKuf5J_s2sSN7FgCLcBGAs/s1600/Samsung%2Bdhe%2BDisney%2Bpublikojn%2Bpaket%25C3%25ABn%2BAR%2BEmojis%2BZootopia%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-hBDjxz0OLng/W6K7G77vI5I/AAAAAAAAD1Q/bDFah1zeOq4LjjD6y8jKuf5J_s2sSN7FgCLcBGAs/s72-c/Samsung%2Bdhe%2BDisney%2Bpublikojn%2Bpaket%25C3%25ABn%2BAR%2BEmojis%2BZootopia%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/09/samsung-dhe-disney-publikojn-paketen-ar.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/09/samsung-dhe-disney-publikojn-paketen-ar.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy