Pixel 3 dhe Pixel 3 XL mund të jen në 3 ngjyra | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Pixel 3 dhe Pixel 3 XL mund të jen në 3 ngjyra

Një faqe promocionale e Google mund t'i ketë zbuluar tre ngjyrat që Google do të shesë Pixel 3 dhe Pixel 3 XL . Faqja është faqe zyrtare e Google, përmban një mesazh "coming soon (vjen së shpejti(" pranë një skicë të një telefon që tregon interaktivisht çdo ngjyrë.

Pixel 3 dhe Pixel 3 XL mund të jen në ngjyra mente , të bardh dhe te zezë

Ju mund t'i shikoni cilin ngjyrë dëshironi kliko këtu  duke klikuar logon "G" në telefon.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Pixel 3 dhe Pixel 3 XL mund të jen në 3 ngjyra
Pixel 3 dhe Pixel 3 XL mund të jen në 3 ngjyra
https://4.bp.blogspot.com/-jSOuudNwTMo/W59xlKT4wEI/AAAAAAAADyY/D65Z22TDHDgZWbeQAXca-n9jndsu5K5qgCLcBGAs/s1600/Pixel%2B3%2Bdhe%2BPixel%2B3%2BXL%2Bmund%2Bt%25C3%25AB%2Bjen%2Bn%25C3%25AB%2B3%2Bngjyra%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-jSOuudNwTMo/W59xlKT4wEI/AAAAAAAADyY/D65Z22TDHDgZWbeQAXca-n9jndsu5K5qgCLcBGAs/s72-c/Pixel%2B3%2Bdhe%2BPixel%2B3%2BXL%2Bmund%2Bt%25C3%25AB%2Bjen%2Bn%25C3%25AB%2B3%2Bngjyra%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/09/pixel-3-dhe-pixel-3-xl-mund-te-jen-ne-3.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/09/pixel-3-dhe-pixel-3-xl-mund-te-jen-ne-3.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy