Ngjarja hardware 2018 e Google do të jetë më 9 tetor | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Ngjarja hardware 2018 e Google do të jetë më 9 tetor


Është zyrtar! Ngjarja hardware 2018 e Google-it, ku kompania do të publikoj Pixel 3 dhe Pixel 3 XL, do të jetë më 9 tetor. New York është për disa arsye qyteti pritës dhe festimet do të nisin në orën 11:00 Lindore USA.

Google në këtë ngjarje mund të publikoj Pixelbook të rifreskuar , Google Home ( ndoshta me një ekran ) si dhe kyfje Pixel Buds.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Ngjarja hardware 2018 e Google do të jetë më 9 tetor
Ngjarja hardware 2018 e Google do të jetë më 9 tetor
https://4.bp.blogspot.com/-B5TB8MjHCvg/W5oNjm8uJ1I/AAAAAAAADxc/EvYBMgqOep0WRSKQ1KUDeNCUbMimyqVsQCLcBGAs/s1600/Ngjarja%2Bhardware%2B2018%2Be%2BGoogle%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bjet%25C3%25AB%2Bm%25C3%25AB%2B9%2Btetor%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-B5TB8MjHCvg/W5oNjm8uJ1I/AAAAAAAADxc/EvYBMgqOep0WRSKQ1KUDeNCUbMimyqVsQCLcBGAs/s72-c/Ngjarja%2Bhardware%2B2018%2Be%2BGoogle%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bjet%25C3%25AB%2Bm%25C3%25AB%2B9%2Btetor%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/09/ngjarja-hardware-2018-e-google-do-te.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/09/ngjarja-hardware-2018-e-google-do-te.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy