Mozilla Firefox Reality për paisjet VR | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Mozilla Firefox Reality për paisjet VR

Mozilla ka ka publikuar Firefox Reality , një shfletues web i ndërtuar për përdorim me kufje VR. Versioni 1.0 është tani në dispozicion falas në dyqanet e aplikacioneve Viveport, Oculus dhe Wonder.

Qëllimi me këtë projekt, për të cilin organizata ka punuar për vite, është që të lehtësojë përmbajtjen 2D dhe përmbajtjen në internet sa më lehtë që të jetë e mundur. Për këtë qëllim, ajo mbështet kërkimin në internet duke përdorur mikrofonin në kufjet VR në mënyrë që të mënjanojë nevojën për të shtypur ndonjë buton
Gjithashtu tregon lojërat dhe përvojat e VR në dispozicion në internet, në ekranin kryesor për akses më të lehtë.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Mozilla Firefox Reality për paisjet VR
Mozilla Firefox Reality për paisjet VR
https://2.bp.blogspot.com/-q50PlHtYT_4/W6IKb4EoU9I/AAAAAAAADzs/scZJfu4QLtkFWiOHlp10dqnS_57fW3VKwCLcBGAs/s1600/Mozilla%2BFirefox%2BReality%2Bp%25C3%25ABr%2Bpaisjet%2BVRt%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-q50PlHtYT_4/W6IKb4EoU9I/AAAAAAAADzs/scZJfu4QLtkFWiOHlp10dqnS_57fW3VKwCLcBGAs/s72-c/Mozilla%2BFirefox%2BReality%2Bp%25C3%25ABr%2Bpaisjet%2BVRt%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/09/mozilla-firefox-reality-per-paisjet-vr.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/09/mozilla-firefox-reality-per-paisjet-vr.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy