Ford njofton makinën e saj 100% Mustang elektrike | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Ford njofton makinën e saj 100% Mustang elektrike

Ekipi Ford Edison ka për qëllimi të krijojë një gamë prej 16 modeleve të reja të makinave elektrike deri në vitin 2020
Ford zbuloi një imazh si njoftim të makinës së re elektrike të frymëzuar nga Mustang , modeli i parë i ri i zhvilluar nga ekipi Ford Edison , i mbledhur posaçërisht për të zhvilluar automjete të elektrike për tregun botëror.

Darren Palmer është drejtori i zhvillimit të produktit të Ekipit Ford Edison - një grup ndër-funksionale në qendër të Detroit, Shtetet e Bashkuara, e cila i është dhënë licencë për të vepruar në një mënyrë krejtësisht të ndryshme dhe inovative për zhvillim e automjeteve elektrike të destinuara për një treg që po rritet në mënyrë eksponenciale. Projektuar për të vepruar shpejt për të jetuar së bashku për të zgjidhur problemet dhe sfidat që lindin për tregje të ndryshme të përbashkëta, Ekipi Edison ka adoptuar një qasje të përgjithshme për të nxitur idetë që janë të frymëzuar nga këndvështrime të ndryshme.

"Konsumatorët që blejn automjete elektrike po investojnë në të ardhmen dhe ekipi ynë është 100% i fokusuar jo vetëm në zhvillimin e automjeteve që mund të përputhen me shijen e tyre, por që janë të dobishme për ndërtimin e një ekosistemi të tërë elektrik që funksionon pa probleme", tha Palmer. Automjeti i ri elektrik i frymëzuar nga Mustang do të arrijë në vitin 2020  që do të arri rreth 480 km. Ford do të investojë 11 miliard dollarë dhe planifikon të zhvillojë 16 automjete të reja elektrike.  Që mendohet të prodhohen 40 modele të ndryshme deri më 2022.


www.eklisp.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Ford njofton makinën e saj 100% Mustang elektrike
Ford njofton makinën e saj 100% Mustang elektrike
https://4.bp.blogspot.com/-fkZXuUgFvYQ/W5YNXQ8WfjI/AAAAAAAADw4/dVZ5x3Y1BZUq09pgRWYsj3LJN0UN599SACLcBGAs/s1600/Ford%2Bnjofton%2Bmakin%25C3%25ABn%2Be%2Bsaj%2B100%2525%2BMustang%2Belektrike%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-fkZXuUgFvYQ/W5YNXQ8WfjI/AAAAAAAADw4/dVZ5x3Y1BZUq09pgRWYsj3LJN0UN599SACLcBGAs/s72-c/Ford%2Bnjofton%2Bmakin%25C3%25ABn%2Be%2Bsaj%2B100%2525%2BMustang%2Belektrike%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/09/ford-njofton-makinen-e-saj-100-mustang.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/09/ford-njofton-makinen-e-saj-100-mustang.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy