Azhornimi i Windows 10 nuk mund të kontrollojë hapësirën e ruajtjes | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Azhornimi i Windows 10 nuk mund të kontrollojë hapësirën e ruajtjes

Azhornimi i Microsoft Windows 10 në tetor 2018 nuk mund të kontrollojë hapësirën e ruajtjes
Siç raporton Microsoft në një dokument mbështetës që tregon se nëse përpiqeni të bëni azhornimi e njoftuar për në tetorit të Windows 10 e nëse nuk kanë hapësirë ​​të mjaftueshme për ruajtje azhornimi do të dështoj.


Njoftimi i WindowsShkak

Azhornimi i Windows nuk i kontrollon sistemet për hapësinore të mjaftueshme para se të fillojë azhornimi.Zgjidhje

Ne rekomandojmë një regjim të rregullt të mirëmbajtjes së sistemit për të siguruar që azhornimet të jenë të suksesshme. Kjo përfshin fshirjen e dosjeve të panevojshme dhe të përkohshme. Gjithashtu përfshin ruajtjen e tëdhënave për ruajtjen e disponueshme dhe të vendosur në sisteme. Për të liruar hapësirën në disk në Windows 10, përdorni ... LEXO MË SHUM KLIKO KËTUwww.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Azhornimi i Windows 10 nuk mund të kontrollojë hapësirën e ruajtjes
Azhornimi i Windows 10 nuk mund të kontrollojë hapësirën e ruajtjes
https://4.bp.blogspot.com/-Fj2RDQdhwKk/W6a5jxWz-6I/AAAAAAAAD14/KoBMjs5oemkbtXKNdNBZfx2FlvHgWb5CwCLcBGAs/s1600/Azhurnimi%2Bi%2BWindows%2B10%2Bnuk%2Bmund%2Bt%25C3%25AB%2Bkontrolloj%25C3%25AB%2Bhap%25C3%25ABsir%25C3%25ABn%2Be%2Bruajtjes%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-Fj2RDQdhwKk/W6a5jxWz-6I/AAAAAAAAD14/KoBMjs5oemkbtXKNdNBZfx2FlvHgWb5CwCLcBGAs/s72-c/Azhurnimi%2Bi%2BWindows%2B10%2Bnuk%2Bmund%2Bt%25C3%25AB%2Bkontrolloj%25C3%25AB%2Bhap%25C3%25ABsir%25C3%25ABn%2Be%2Bruajtjes%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/09/azhornimi-i-windows-10-nuk-mund-te.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/09/azhornimi-i-windows-10-nuk-mund-te.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy