Alpine publikon A110 Pure dhe Légende dhe 3 ngjyra të reja | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Alpine publikon A110 Pure dhe Légende dhe 3 ngjyra të reja

Prezantuar në 2018 Motor Show të Gjenevës, A110 Pure dhe Légende pasurojnë gamën Alpine . Këto dy versione të reja mbeten besnikë ndaj parimeve të përjetshme të alpine, duke kombinuar kompaktësinë, butësinë dhe gatishmërinë. Karakteristikat Pure dhe Légende A110 kan një kornizë alumini dhe struktura, 1.8L motor turbo me një prodhim prej 252 hp .

Me ardhjen e dy versioneve të reja, Alpine shpall tre ngjyra të reja si një opsion: e bardhë e ylbert , blu e thell dhe Gri e reve të shiut . Të gjitha versionet e A110 mbulohen nga një garancia për 3 vjet / 100,000 km, e cila mund të zgjatet deri në pesë vjet.

A110 Pure kushton 56,100 €; ndërsa A110 Légende 60.000 euro.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Alpine publikon A110 Pure dhe Légende dhe 3 ngjyra të reja
Alpine publikon A110 Pure dhe Légende dhe 3 ngjyra të reja
https://3.bp.blogspot.com/-kYn_NX5UPj0/W6iIusTP7mI/AAAAAAAAD3M/uFku3fwEUIceCJaXTadPxiqpgBZYdU3mACLcBGAs/s1600/Alpine%2Bpublikon%2BA110%2BPure%2Bdhe%2BL%25C3%25A9gende%2Bdhe%2B3%2Bngjyra%2Bt%25C3%25AB%2Breja%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-kYn_NX5UPj0/W6iIusTP7mI/AAAAAAAAD3M/uFku3fwEUIceCJaXTadPxiqpgBZYdU3mACLcBGAs/s72-c/Alpine%2Bpublikon%2BA110%2BPure%2Bdhe%2BL%25C3%25A9gende%2Bdhe%2B3%2Bngjyra%2Bt%25C3%25AB%2Breja%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/09/alpine-publikon-a110-pure-dhe-legende.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/09/alpine-publikon-a110-pure-dhe-legende.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy