Samsung publikon telefonin e parë Android Go | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Samsung publikon telefonin e parë Android Go

Samsung ka njoftuar Galaxy J2 Core, telefoni i parë i kompanisë që do të përdor Android Go.
Go është një version i zhveshur i sistemit operativ me versionet më të lehta të aplikacioneve dhe optimizimeve të Google për pajisjet me çmim të lirë.
Core J2 është bazuar në Android 8.1 Oreo.
Galaxy J2 Core do të publikohet në Indi dhe Malajzi për herë të parë dhe do të dalë në shitje këto ditë.
Ndërsa çmimi mendohet të jetë 7,000 rupie ose $ 100.

www.eklips.al
Galaxy J2 Core Samsung
Ekran 960 x 540 LCD
Procesor Exynos 7570
Bateri 2,600mAh
Kamera e pasme 8-megapixel f / 2.2
Kamera përparme 5-megapixel f / 2.2
RAM 1GB
Memorie 8GB
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Samsung publikon telefonin e parë Android Go
Samsung publikon telefonin e parë Android Go
https://3.bp.blogspot.com/-z_YpZbOy3-Y/W4K5B6pCz3I/AAAAAAAADtE/viNUFw_OspwPbMfq7TiSVH13QR2VSV7ZACLcBGAs/s1600/Samsung%2Bpublikon%2Btelefonin%2Be%2Bpar%25C3%25AB%2BAndroid%2BGo%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-z_YpZbOy3-Y/W4K5B6pCz3I/AAAAAAAADtE/viNUFw_OspwPbMfq7TiSVH13QR2VSV7ZACLcBGAs/s72-c/Samsung%2Bpublikon%2Btelefonin%2Be%2Bpar%25C3%25AB%2BAndroid%2BGo%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/08/samsung-publikon-telefonin-e-pare.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/08/samsung-publikon-telefonin-e-pare.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy