Samsung dhe Disney publikojnë 'Frozen' AR Emoji | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Samsung dhe Disney publikojnë 'Frozen' AR Emoji

Samsung dhe Disney njoftoi një tjetër paketë AR Emoji këtë javë, të përqëndruar tërësisht në filmin "Frozen".
Nga ajo që Samsung tregon, thuhet se janë katër karaktere nga të Frozen që mund të transformohesh në to. Është Elsa, Anna, Olaf dhe Kristoff. Për të hyrë në to, thjesht hapni aplikacionin tuaj të kamerës në Galaxy S9 ose S9 +, kaloni në AR Emoji, pastaj shtoni paketën e re të afisheve nga Galaxy Apps Store.

Samsung thotë se ka edhe më shumë bashkëpunime me Disney.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Samsung dhe Disney publikojnë 'Frozen' AR Emoji
Samsung dhe Disney publikojnë 'Frozen' AR Emoji
https://3.bp.blogspot.com/-KaQVmedSV_4/W2F1iO-EBPI/AAAAAAAADo8/L30Q6bStBT8L4c78zijRhTQTIRX4x_kJACLcBGAs/s1600/Samsung%2Bdhe%2BDisney%2Bpublikojn%25C3%25AB%2B%2527Frozen%2527%2BAR%2BEmoji%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-KaQVmedSV_4/W2F1iO-EBPI/AAAAAAAADo8/L30Q6bStBT8L4c78zijRhTQTIRX4x_kJACLcBGAs/s72-c/Samsung%2Bdhe%2BDisney%2Bpublikojn%25C3%25AB%2B%2527Frozen%2527%2BAR%2BEmoji%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/08/samsung-dhe-disney-publikojne-frozen-ar.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/08/samsung-dhe-disney-publikojne-frozen-ar.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy