Publikohen përditësimet Beta të OnePlus 5 dhe OnePlus 5T | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Publikohen përditësimet Beta të OnePlus 5 dhe OnePlus 5T

OnePlus 5 dhe OnePlus 5T po marrin përditësime të reja beta këtë javë Beta 17 dhe beta 15, respektivisht. Përditësimet përfshijnë një sërë ndryshimesh për të përmirësuar optimizimin, por ka edhe disa veçori të reja, si modaliteti i portretit për kamerën e përparme, parashikimet e motit për orë dhe cilësime të tjera për Gaming Mode 3.0.

Nëse jeni i interesuar në testimin e këtyre beteve ju mund të gjeni udhëzimet në linkun e mëposhtëm. Kliko këtu

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Publikohen përditësimet Beta të OnePlus 5 dhe OnePlus 5T
Publikohen përditësimet Beta të OnePlus 5 dhe OnePlus 5T
https://1.bp.blogspot.com/-Ccg2kFOfXCg/W4frA-NuCFI/AAAAAAAADuw/YwrUvskSihsKRLriNEVpsWl1EJBQfSMmQCLcBGAs/s1600/Publikohen%2Bp%25C3%25ABrdit%25C3%25ABsimet%2BBeta%2Bt%25C3%25AB%2BOnePlus%2B5%2Bdhe%2BOnePlus%2B5T%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-Ccg2kFOfXCg/W4frA-NuCFI/AAAAAAAADuw/YwrUvskSihsKRLriNEVpsWl1EJBQfSMmQCLcBGAs/s72-c/Publikohen%2Bp%25C3%25ABrdit%25C3%25ABsimet%2BBeta%2Bt%25C3%25AB%2BOnePlus%2B5%2Bdhe%2BOnePlus%2B5T%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/08/publikohen-perditesimet-beta-te-oneplus.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/08/publikohen-perditesimet-beta-te-oneplus.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy