Piaggio, nga shtatori do të fillojë prodhimin e Vespës elektrike | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Piaggio, nga shtatori do të fillojë prodhimin e Vespës elektrike

Nga shtatori, Piaggio do të fillojë prodhimin e Vespës së re elektrike , duke respektuar kështu shpalljen e edicionit të fundit të EICMA në Milano . "Piaggio do të prodhohet në fabrikë e Pontedera, në afërsi të Pizës, ku Vespa ka lindur në pranverën e vitit 1946 dhe që sot është një nga zhvillimet teknologjike më të medha të botës ".

Do të keni mundësi të porosisni kopjet e para që nga fillimi i tetorit dhe shitja paraprake thuhet se do të fillojë vetëm përmes një faqe interneti të dedikuar. Kostoja e Vespa Elettrica mundë të jetë e përafërt me motorrat e rinj të Vespës që janë aktualisht në treg. Vespa Electric do të filloj shitjen masive në fund të tetorit ose në fillim të nëntor, që përkon me shfaqjen në Milano EICMA 2018 , shpërndrja do të filloj nga Evropa dhe më pas të shtrihet për Shtetet e Bashkuara dhe Azi duke filluar në fillim të vitit 2019.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Piaggio, nga shtatori do të fillojë prodhimin e Vespës elektrike
Piaggio, nga shtatori do të fillojë prodhimin e Vespës elektrike
https://1.bp.blogspot.com/-rtvqD39Wj_4/W4ZvhVf6vaI/AAAAAAAADuA/73kamNUUTrE64ecKxBVs5SHAU9aepV6XgCLcBGAs/s1600/Piaggio%252C%2Bnga%2Bshtatori%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bfilloj%25C3%25AB%2Bprodhimin%2Be%2BVesp%25C3%25ABs%2Belektrike%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-rtvqD39Wj_4/W4ZvhVf6vaI/AAAAAAAADuA/73kamNUUTrE64ecKxBVs5SHAU9aepV6XgCLcBGAs/s72-c/Piaggio%252C%2Bnga%2Bshtatori%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bfilloj%25C3%25AB%2Bprodhimin%2Be%2BVesp%25C3%25ABs%2Belektrike%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/08/piaggio-nga-shtatori-do-te-filloje.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/08/piaggio-nga-shtatori-do-te-filloje.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy