Lenovo prezanton laptopin ThinkPad P1 | eklips.al
#btwcss

Lenovo prezanton laptopin ThinkPad P1

Lenovo ka pubikuar një laptop të ri që është më i hollë dhe pothuajse aq i lehtë sa një MacBook Air. ThinkPad P1 është më i hollë dhe më i lehtë se sa laptopët më të hershëm të Lenovo, ai është 0.72 inç dhe 3.76 paund. Pavarësisht se është pothuajse aq i lehtë sa MacBook Air,  P1 është në një klasë krejtësisht të ndryshme. P1 ka një ekran 15.6-inç 4K, një kartë grafike seri të Nvidia Quadro P dhe një procesor të 8-të të gjeneratës Intel Core ose Xeon që mund të arrijë deri në shpejtësitë 4.6 GHz. RAM 64GB memorie dhe 4TB të ruajtjes, dhe duket si një konferencë e ngurta dhe pajisje për ruajtjen e dokumenteve. Fillon me 1.949 dollarë.

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,279,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,GZA,35,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,171,MAKINA MOTORRA,14,MobileApp,2,Paisje e Software,67,photoshop,2,Pyet eklipsin,57,SHKARKO,3,Software,2,Teknologji,123,telefona,47,Tutoriale,58,video,75,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Lenovo prezanton laptopin ThinkPad P1
Lenovo prezanton laptopin ThinkPad P1
https://2.bp.blogspot.com/-5eviOntFOUI/W3LCoD01PuI/AAAAAAAADr4/M2j66Emp4aotH6rN1cUhOKveTTkbnd1owCLcBGAs/s1600/Lenovo%2Bprezanton%2Blaptopin%2BThinkPad%2BP1%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-5eviOntFOUI/W3LCoD01PuI/AAAAAAAADr4/M2j66Emp4aotH6rN1cUhOKveTTkbnd1owCLcBGAs/s72-c/Lenovo%2Bprezanton%2Blaptopin%2BThinkPad%2BP1%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/08/lenovo-prezanton-laptopin-thinkpad-p1.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/08/lenovo-prezanton-laptopin-thinkpad-p1.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy