Huawei Honor Play 'GPU Turbo' dhe AI-powered | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Huawei Honor Play 'GPU Turbo' dhe AI-powered

Huawei nën-markë Honor ka njoftuar telefonin e saj të parë të lojrave, Play Honour. Ajo ka një ekran me gjerësi prej 6.3 inç 19.5: 9 1080p, një bateri 3.750mAh dhe një procesor Kirin 970 së bashku me 4GB RAM dhe 64GB hapësirë ​​ruajtëse.

Në të vërtetë, ky telefon është shumë i ngjashëm me View Honor 10 që u publikua në fillim të këtij viti. Por Honor Play ka risi kryesore "GPU Turbo", një integrim hardware-software që supozohet të rritë performancën e GPU në 60 përqind, duke reduktuar konsumin e energjisë me 30 përqind.

Aftësitë AI të Kirin 970 gjithashtu shfrytëzohen për të siguruar një "përvojë lojrash 4D", duke analizuar imazhet dhe audio në kohë reale dhe duke dhënë reagime me dridhje në përputhje me rrethanat në lojë. AI duket se përdoret për të ndihmuar në simulimin e zërit të në 3D. Huawei thotë se tiparet do të funksionojnë në lojëra si PUBG , Asfalt 9 etj.

www.eklips.al


Huawei Honor Play
Ekran 6.3 inç 19.5: 9 1080p
Procesor Kirin 970
Bateri 3.750mAh
RAM 4GB
Memorie 64GB

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Huawei Honor Play 'GPU Turbo' dhe AI-powered
Huawei Honor Play 'GPU Turbo' dhe AI-powered
https://2.bp.blogspot.com/-wTNjzeO4Kf4/W4PoRwMi9AI/AAAAAAAADts/ca11yvyxJPAeNfKDrPuJs_zDKsRJlMnAgCLcBGAs/s1600/Huawei%2BHonor%2BPlay%2B%2527GPU%2BTurbo%2527%2Bdhe%2BAI-powered%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-wTNjzeO4Kf4/W4PoRwMi9AI/AAAAAAAADts/ca11yvyxJPAeNfKDrPuJs_zDKsRJlMnAgCLcBGAs/s72-c/Huawei%2BHonor%2BPlay%2B%2527GPU%2BTurbo%2527%2Bdhe%2BAI-powered%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/08/huawei-honor-play-gpu-turbo-dhe-ai.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/08/huawei-honor-play-gpu-turbo-dhe-ai.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy