Huawei Honor Note 10 me ekran 7 inç | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Huawei Honor Note 10 me ekran 7 inç

Huawei po pblikon një telefon të ri në serinë e saj të nderit, dhe ky model vjen me ekranin të madh shtatë inç, dikur kjo madhësi konsiderohej një tablet.
Honor Note 10 nuk është telefoni i parë që ka një ekran 7-inch - ky nuk është telefoni i parë nga Huawei me këtë madhësi - por kjo është një tjetër shenjë se telefonat nuk do të ndalet në rritje të madhësisë.

Telefoni vjen me 6GB ose 8GB RAM, një procesor Kirin 970 dhe 64GB ose 128GB hapësirë ​​ruajtjeje. Ekrani i tij i madh AMOLED ka një rezolucion 1080 x 2220, duke e vënë atë pak mbi 1080p, dhe e gjithë sistemi drejtihet nga Android Oreo nën lëkurën EMUI të Huawei. Mungon një fole me kufje. Por në anën tjetër, ajo ka një bateri masive prej 5,000mAh që përputhet me ekranin ekstra të madh.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Huawei Honor Note 10 me ekran 7 inç
Huawei Honor Note 10 me ekran 7 inç
https://3.bp.blogspot.com/-4Am0D27Q9Ug/W2FRylSPsgI/AAAAAAAADow/WFDEdUonY5UOOjuEX7-mItS6LY0_JMDmwCLcBGAs/s1600/Huawei%2BHonor%2BNote%2B10%2Bme%2Bekran%2B7%2Bin%25C3%25A7%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-4Am0D27Q9Ug/W2FRylSPsgI/AAAAAAAADow/WFDEdUonY5UOOjuEX7-mItS6LY0_JMDmwCLcBGAs/s72-c/Huawei%2BHonor%2BNote%2B10%2Bme%2Bekran%2B7%2Bin%25C3%25A7%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/08/huawei-honor-note-10-me-ekran-7-inc.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/08/huawei-honor-note-10-me-ekran-7-inc.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy