Xbox publikon funksioni FastStart për të shpejtuar shkarkimet | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Xbox publikon funksioni FastStart për të shpejtuar shkarkimet

Microsoft po bën një përditësim për përdoruesit e Xbox që përfshin një veçori të quajtur FastStart, e cila është projektuar për t'i bërë përdoruesit të luajnë lojëra më shpejt kur t'i blejnë - deri dy herë më shpejt se sa ka qenë deri tani.

Xbox njoftoj FastStart gjatë konferencës së saj E3 , dhe e përshkroi atë më gjerësisht në njoftimin e përditësimit :

FastStart është një risi e re nga ekipi Xbox që ju lejon të hidheni një sy në lojrat tuaja dy herë më shpejt dhe të luani pas shkarkimit të vetëm një pjesë të saj. FastStart punon duke identifikuar se cilat skedarë janë të nevojshëm për të filluar dhe kan prioritet për shkarkimin e këtyre skedarëve të parë, duke ju mundësuar që të hidhni një sy të shpejt në gameplay ndërsa pjesa tjetër e lojës tuaj shkarkohet në sfond.

Sipas FastStart FAQ , kohët e shkarkimit (të paktën deri në pragun e luajtshëm) për lojëra me funksionin e aktivizuar është rreth gjysma e asaj që do të ishte normalisht.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Xbox publikon funksioni FastStart për të shpejtuar shkarkimet
Xbox publikon funksioni FastStart për të shpejtuar shkarkimet
https://1.bp.blogspot.com/-8Ak6D7dfG54/Wz97GCKbXoI/AAAAAAAADdU/8y2lYVEQkwESL0XCkbXJK_lq0hzHNFLqwCLcBGAs/s1600/Xbox%2Bpublikon%2Bfunksioni%2BFastStart%2Bp%25C3%25ABr%2Bt%25C3%25AB%2Bshpejtuar%2Bshkarkimet%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-8Ak6D7dfG54/Wz97GCKbXoI/AAAAAAAADdU/8y2lYVEQkwESL0XCkbXJK_lq0hzHNFLqwCLcBGAs/s72-c/Xbox%2Bpublikon%2Bfunksioni%2BFastStart%2Bp%25C3%25ABr%2Bt%25C3%25AB%2Bshpejtuar%2Bshkarkimet%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/07/xbox-publikon-funksioni-faststart-per-te-shpejtuar-shkarkimet.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/07/xbox-publikon-funksioni-faststart-per-te-shpejtuar-shkarkimet.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy