Traileri i ri për Shenmue I & II | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Traileri i ri për Shenmue I & II

Sega ka publikuar një trailer të ri për publikimin e ardhshëm të Shenmue I & II. 

Traileri i ri , i titulluar " Return To Dobuita Street" , ky trailer i dërgon shikuesit në një nga vendodhjet origjinale të jetës reale ku përfshihet historia e Shenmue-it. Kjo është më shumë sesa thjesht frymëzim, pasi zhvilluesit origjinal pothuajse kan kopjojnë rrugët dhe dyqanet aktuale për të arritur një përvojë sa më reale.
Shenmue I & II do të publikohet në PC, PS4 dhe Xbox One më 21 gusht.

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Traileri i ri për Shenmue I & II
Traileri i ri për Shenmue I & II
https://2.bp.blogspot.com/-oRxj3A-KfZs/W07Yuhw28rI/AAAAAAAADfQ/yJn-ga0nuYEc-K--TIFkCftLa-M-zMqagCLcBGAs/s1600/Traileri%2Bi%2Bri%2Bp%25C3%25ABr%2BShenmue%2BI%2B%2526%2BII%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-oRxj3A-KfZs/W07Yuhw28rI/AAAAAAAADfQ/yJn-ga0nuYEc-K--TIFkCftLa-M-zMqagCLcBGAs/s72-c/Traileri%2Bi%2Bri%2Bp%25C3%25ABr%2BShenmue%2BI%2B%2526%2BII%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/07/traileri-i-ri-per-shenmue-i-ii.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/07/traileri-i-ri-per-shenmue-i-ii.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy