Oculus Medium tani ju lejon të dërgoni artin VR në shtëpinë tuaj VR | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Oculus Medium tani ju lejon të dërgoni artin VR në shtëpinë tuaj VR

Oculus po përditëson aplikacionin e tij të Skulpturës Medium të realitetit virtual me disa veçori të reja dhe (sipas Oculus) performancë më të mirë. Medium 2.0, siç është quajtur versioni i ri, ndjek fillimin beta të Oculus 'Rift Core 2.0. Shton mundësi të mjeteve artistike që përdoruesit kanë kërkuar, në përgjithësi rifreskon ndërfaqen dhe mbështet API Vulkan për optimizim më të mirë të grafikut. Gjithashtu, sapo të keni mbaruar një skulpturë, tani mund ta importoheni direkt në hapësirën tuaj në Shtëpinë të Oculus.

Medium u njoftua si diçka si MS Paint për Oculus Rift , por ajo gjithashtu mund të përdoret si një mjet serioz për dizajn. Oculus ka përditësuar mesatarisht disa herë, por ky është "brez i ri" zyrtar i softuerit. Ndër të tjera, Oculus thotë se aplikacioni tani mbështet deri në 100 shtresa, drita të shumëfishta. Supozohet gjithashtu të jetë më e lehtë për të lëvizur objekte.

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Oculus Medium tani ju lejon të dërgoni artin VR në shtëpinë tuaj VR
Oculus Medium tani ju lejon të dërgoni artin VR në shtëpinë tuaj VR
https://3.bp.blogspot.com/-jGSAdizQusw/WzjF0rq5KOI/AAAAAAAADbU/UQEb0GRsPx4KdqHo2x8g4dZaydlt9oPcQCLcBGAs/s1600/Oculus%2BMedium%2Btani%2Bju%2Blejon%2Bt%25C3%25AB%2Bd%25C3%25ABrgoni%2Bartin%2BVR%2Bn%25C3%25AB%2Bsht%25C3%25ABpin%25C3%25AB%2Btuaj%2BVR%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-jGSAdizQusw/WzjF0rq5KOI/AAAAAAAADbU/UQEb0GRsPx4KdqHo2x8g4dZaydlt9oPcQCLcBGAs/s72-c/Oculus%2BMedium%2Btani%2Bju%2Blejon%2Bt%25C3%25AB%2Bd%25C3%25ABrgoni%2Bartin%2BVR%2Bn%25C3%25AB%2Bsht%25C3%25ABpin%25C3%25AB%2Btuaj%2BVR%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/07/oculus-medium-tani-ju-lejon-te-dergoni.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/07/oculus-medium-tani-ju-lejon-te-dergoni.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy