Nvidia do të zbulojë gjeneratën e ardhshme të kartave grafike muajin e ardhshëm | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Nvidia do të zbulojë gjeneratën e ardhshme të kartave grafike muajin e ardhshëm

Nvidia njofton se është duke u përgatitur për të publikuar kartat grafike të gjeneratës së ardhshme të njoftuara që këtë vjeshtë.
Shumica e gazetarëve dhe ekspertëve të teknologjisë janë duke parashikuar se kartat do të quhen "GeForce GTX 1100 series" dhe është konfirmuar se ato po ndërtohen në formë e Turing.

Nvidia ka filluar të dërgojë ftesa në Gamescom, e cila fillon në gusht. Është interesante se ftesat nuk përmendin harduer të ri, por premtojnë "paraqitjen praktike të titujve më të fundit të lojërave në PC". Është e mundur që Nvidia planifikon të zbulojë kartat e reja grafike në këtë ngjarje.

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Nvidia do të zbulojë gjeneratën e ardhshme të kartave grafike muajin e ardhshëm
Nvidia do të zbulojë gjeneratën e ardhshme të kartave grafike muajin e ardhshëm
https://2.bp.blogspot.com/-rxQRCQndZE0/Wz92p_AhtkI/AAAAAAAADdI/9LmZmcgwr888WzmyZrlv0SgY1s5Y2qWrQCLcBGAs/s1600/Nvidia%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bzbuloj%25C3%25AB%2Bgjenerat%25C3%25ABn%2Be%2Bardhshme%2Bt%25C3%25AB%2Bkartave%2Bgrafike%2Bmuajin%2B%2Be%2Bardhsh%25C3%25ABm%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-rxQRCQndZE0/Wz92p_AhtkI/AAAAAAAADdI/9LmZmcgwr888WzmyZrlv0SgY1s5Y2qWrQCLcBGAs/s72-c/Nvidia%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bzbuloj%25C3%25AB%2Bgjenerat%25C3%25ABn%2Be%2Bardhshme%2Bt%25C3%25AB%2Bkartave%2Bgrafike%2Bmuajin%2B%2Be%2Bardhsh%25C3%25ABm%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/07/nvidia-do-te-zbuloje-gjeneraten-e.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/07/nvidia-do-te-zbuloje-gjeneraten-e.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy