Google rikthen Blob Emoji, i disponueshëm si Stickers për Gboard dhe Android Messages | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Google rikthen Blob Emoji, i disponueshëm si Stickers për Gboard dhe Android Messages

Google fshiu blob emoji si emoji për Android vitin e kaluar, por për të festuar Ditën Botërore të Emoji, kompania ka njoftuar se i ka rikthyer ato përsëri për të jetuar brenda Gboard dhe Android Messages.

Për të hyrë në blobs, hapni pjesën e përzgjedhjes së sticker të Gboard dhe do të gjeni të gjitha sticker-at tuaja të preferuara.

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Google rikthen Blob Emoji, i disponueshëm si Stickers për Gboard dhe Android Messages
Google rikthen Blob Emoji, i disponueshëm si Stickers për Gboard dhe Android Messages
https://3.bp.blogspot.com/-NsXazro1FGE/W07LKmQai-I/AAAAAAAADfE/Z4_FaSbVtusuH3IETWQMVAoLNZsxQkDMQCLcBGAs/s1600/Google%2Brikthen%2BBlob%2BEmoji%252C%2Bi%2Bdisponuesh%25C3%25ABm%2Bsi%2BStickers%2Bp%25C3%25ABr%2BGboard%2Bdhe%2BAndroid%2BMessages%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-NsXazro1FGE/W07LKmQai-I/AAAAAAAADfE/Z4_FaSbVtusuH3IETWQMVAoLNZsxQkDMQCLcBGAs/s72-c/Google%2Brikthen%2BBlob%2BEmoji%252C%2Bi%2Bdisponuesh%25C3%25ABm%2Bsi%2BStickers%2Bp%25C3%25ABr%2BGboard%2Bdhe%2BAndroid%2BMessages%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/07/google-rikthen-blob-emoji-i.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/07/google-rikthen-blob-emoji-i.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy