Facebook po mbyll Hello, tbh, dhe Moves Apps | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Facebook po mbyll Hello, tbh, dhe Moves Apps

Facebook njoftoi këtë javë se po mbyll tre aplikacione: Hello , tbh , and Moves . Shkaku i Facebook për mbylljen e tyre është mungesa e përdorimit.

Për datat e mbylljes, Facebook thotë se Hello do të mbyllet brenda pak javësh, Moves do të mbyllet më 31 korrik, por kompania nuk ka dhënë detaje të sakta për TBH. Për më tepër, Facebook do të fshijë të dhënat e përdoruesve nga të tre këto aplikacione brenda 90 ditëve.


Ja çfarë tha Facebook për tre aplikacionet.
Ne e dimë se disa njerëz ende përdorin këto aplikacione dhe do të jenë të zhgënjyer - dhe do të dëshironim ta shfrytëzojmë këtë rast për t'i falënderuar për mbështetjen e tyre.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Facebook po mbyll Hello, tbh, dhe Moves Apps
Facebook po mbyll Hello, tbh, dhe Moves Apps
https://1.bp.blogspot.com/-OCOLOZPhXyU/Wz3bsDA13QI/AAAAAAAADcQ/ZGg5gtSubsk63pRKVDjHyyV42PPa-RMwwCLcBGAs/s1600/Facebook%2Bpo%2Bmbyll%2BHello%252C%2Btbh%252C%2Bdhe%2BMoves%2BApps%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-OCOLOZPhXyU/Wz3bsDA13QI/AAAAAAAADcQ/ZGg5gtSubsk63pRKVDjHyyV42PPa-RMwwCLcBGAs/s72-c/Facebook%2Bpo%2Bmbyll%2BHello%252C%2Btbh%252C%2Bdhe%2BMoves%2BApps%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/07/facebook-po-mbyll-hello-tbh-dhe-moves.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/07/facebook-po-mbyll-hello-tbh-dhe-moves.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy