Emporio Armani publokon gjeneratën e re të smartwatch | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Emporio Armani publokon gjeneratën e re të smartwatch

Armani ka publikuar një seri të re orësh smart. Secila nga orët do të ketë një ekran AMOLED prej 1.19 inç dhe do të mundësohet nga chip-i i Snapdragon 2100 që është publikuar në vitin 2016. Ato kanë disa veçori të zgjuara si Google Assistant dhe Google Pay , ndjekja e rrahjeve të zemrës, rezistenca ndaj ujit dhe një sensor i integruar GPS.

Orat e reja janë në dispozicion nër armani.com . Ato kushtojnë midis $ 295 dhe $ 395, dhe do të mbërrijnë në dyqane në mbarë botën në shtator. Ato vijnë në ngjyr argjendi , ari , blu , dhe të zezë . Orët do të jenë gjithashtu në dispozicion në Kinë, ku shërbimet e Google zëvendësohen nga Alipay e Alibaba dhe nga asistentja Mobvoi.

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Emporio Armani publokon gjeneratën e re të smartwatch
Emporio Armani publokon gjeneratën e re të smartwatch
https://4.bp.blogspot.com/-9bFECU7PEjQ/W0zcCaz3LVI/AAAAAAAADeM/ixNm25oxvlcLio3cI1zK6LBSuYVfWe_swCLcBGAs/s1600/Emporio%2BArmani%2Bpublokon%2Bgjenerat%25C3%25ABn%2Be%2Bre%2Bt%25C3%25AB%2Bsmartwatch%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-9bFECU7PEjQ/W0zcCaz3LVI/AAAAAAAADeM/ixNm25oxvlcLio3cI1zK6LBSuYVfWe_swCLcBGAs/s72-c/Emporio%2BArmani%2Bpublokon%2Bgjenerat%25C3%25ABn%2Be%2Bre%2Bt%25C3%25AB%2Bsmartwatch%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/07/emporio-armani-publokon-gjeneraten-e-re.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/07/emporio-armani-publokon-gjeneraten-e-re.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy