Audi SQ5 nga Lumma Design | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Audi SQ5 nga Lumma Design


Sa për SUV kompakt, Audi SQ5 duket si një shembull manual se si të bëni makina. Është elegant, i sofistikuar dhe disi duket si një telefon Apple: i pastër dhe i drejtë. Të bësh diçka ekstravagante kërkon pak reflektim dhe kreativitet. Në këtë rast, Lumma, një kompani gjermane akorduese, mori përsipër krijimin e një pakete të personalizimit duke u përpjekur të zgjonte karakterin e fshehur që fshihej pas simbolit SQ5.
Paketa quhet CLR 5S dhe përfshin një seri të plotë të shtesave që ndryshojnë në mënyrë dramatike natyrën e SQ5. Natyra e saj sportive ka mbetur mbizotëruese, por tani është jashtëzakonisht e ndryshme nga ajo që mund të pritet nga Audi. Rrotat janë rritur në mënyrë dramatike. Lumma nuk dha detaje, por këto duken si rrota 21 inç. Pas të gjitha, Lumma Design ka një gamë  të rrotave të dizajnuara me porosi. Të gjithë ata më të mëdha se 20 inç.

Shtesa të tjera përfshijnë një spoiler të ri të përparme për një vështrim më të thellë. Fenders duket të jetë mjaft i fuqishëm, dhe duhet të jetë për të mbrojtur ato rrota të mëdha. Në pjesën e prapme, duket se Lumma Design ka shkuar pak më shumë. Ka shumë konfuzion dhe nuk është saktësisht shumë substancë. Mbushja e pasme duket pak e rreme. Pothuajse Photoshop. Historia e njëjtë me diffuserin e pasmë.

Ndryshimet përfshijnë funde të reja në anë dhe karakteristika të personalizuara në dyer. Sidoqoftë, aspekti më strikte i Audi SQ5 i Lumma Design është padyshim puna dy-ngjyrësh e zezë dhe e verdhë.
Makina do të debutojë publikisht në ekspoziten e automobilave në Essen në dhjetor të këtij viti. Lumma Design nuk dha detaje mbi një akordim motorik të mundshëm. Pavarësisht nga kjo, Audi SQ5 është mjaft i motivuar që nga fillimi. 3.0-litra e saj, TFSI, V-6 zhvillon 354 kuaj fuqi. Arrinë në 62 mph në 5.4 sekonda..

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Audi SQ5 nga Lumma Design
Audi SQ5 nga Lumma Design
https://3.bp.blogspot.com/-Y8Srh1bmss0/W11t_ne7VBI/AAAAAAAADnA/HClTxVACaHE6Cf5rp2CRNGR-Om6xnTZ4QCLcBGAs/s1600/Audi%2BSQ5%2Bnga%2BLumma%2BDesign%2B%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-Y8Srh1bmss0/W11t_ne7VBI/AAAAAAAADnA/HClTxVACaHE6Cf5rp2CRNGR-Om6xnTZ4QCLcBGAs/s72-c/Audi%2BSQ5%2Bnga%2BLumma%2BDesign%2B%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/07/audi-sq5-nga-lumma-design.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/07/audi-sq5-nga-lumma-design.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy