Apple regjistron MacBooks dhe iPads të rinjë | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Apple regjistron MacBooks dhe iPads të rinjë

Apple ka regjistruar Mac dhe iPads të reja me Komisionin Ekonomik Euroaziatik (EEC), me gjasë duke konfirmuar atë që të gjithë presin: paisje të reja. Për buplikimin e këtyre paisjeve nuk ka një datë të sakt.

Në kërë regjistrimi janë 10 numra të modeleve të reja Apple, pesë për Mac dhe pesë për iPads. Të parët ndoshta do të kenë rifreskime për MacBook Pro dhe një zëvendësim shumë të parashikuar për MacBook Air, i cili mund të jetë një MacBook me 12 inç.

Ndërkohë ne tashmë presim iPad të ri këtë vit pa asnjë buton home, një ekran 11 inç dhe mbështetjen e Face ID.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Apple regjistron MacBooks dhe iPads të rinjë
Apple regjistron MacBooks dhe iPads të rinjë
https://2.bp.blogspot.com/-M4z6EIRwGiU/Wz8vtflTDjI/AAAAAAAADc0/yOyokpVQ_tAgBAPi-38M0W5LjI7NUfaxgCLcBGAs/s1600/Apple%2Bregjistron%2BMacBooks%2Bdhe%2BiPads%2Bt%25C3%25AB%2Brinj%25C3%25AB%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-M4z6EIRwGiU/Wz8vtflTDjI/AAAAAAAADc0/yOyokpVQ_tAgBAPi-38M0W5LjI7NUfaxgCLcBGAs/s72-c/Apple%2Bregjistron%2BMacBooks%2Bdhe%2BiPads%2Bt%25C3%25AB%2Brinj%25C3%25AB%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/07/apple-regjistron-macbooks-dhe-ipads-te.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/07/apple-regjistron-macbooks-dhe-ipads-te.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy